استاندار خوزستان با تاکید بر ضرورت پشتیبانی از صنایع در جهت جلوگیری از توقف تولید گفت: مشکلات شرکت‌های فولاد، مواد غذایی، آجرسازی و سیمان در نشست ستاد کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید بررسی و تصمیمات لازم در جهت رفع مشکلات آن‌ها اتخاذ شد.
کد خبر: ۱۰۸۰۶۱۱
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۵ 05 December 2022

صادق خلیلیان در نشست ستاد کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان با تاکید بر ضرورت پشتیبانی از صنایع در جهت جلوگیری از توقف تولید اظهار کرد: در این نشست مسائل و مشکلات مربوط به شرکت‌های مختلف از جمله فولاد شادگان و فولاد هفت تپه با بانک‌ها و سازمان‌های خدمات‌رسان بررسی شد و بنا است تا مواد اولیه فولاد هفت تپه را از طریق شرکت‌های داخلی با عرضه خارج بورس بر اساس مجوز ستاد در تهران تامین کنیم.همچنین بدهی‌های معوق شرکت فولاد شادگان به شرکت گاز تقسیط شد.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری خوزستان، وی عنوان کرد: مشکلات سایر شرکت‌های مواد غذایی، آجرسازی و سیمان نیز در این نشست بررسی و تصمیمات لازم در جهت رفع مشکلات آن‌ها اتخاذ شد.

خلیلیان تصریح کرد: ۲ مورد از اراضی مرتبط با پادگان‌های نظامی نیز که باید بخشی از زمین آن‌ها در اختیار شهرک‌های صنعتی قرار گیرد در این جلسه بررسی شد؛ بنابراین موافقت لازم در این راستا دریافت شد تا مصوبات برای ستاد مشترک ارتش ارسال شود و مجوزهای لازم جهت توسعه برخی از شهرک‌های صنعتی در اهواز و دزفول را دریافت کنیم.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار