استاندار خوزستان تاکید کرد:
استاندار خوزستان با بین اینکه احتکار و کمبود شکر در استان صحت ندارد، گفت: تا امروز هیچ خطایی در شرکت توسعه نیشکر رخ نداده است و این شرکت با تولید ۸۰ درصد الکل مورد نیاز کشور، یکی از ارکان اصلی در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا در کشور است.
کد خبر: ۸۳۵۱۵۴
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۸ 30 March 2020

غلامرضا شریعتی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی نه تنها شکر مورد نیاز استان را به خوبی تامین کرده، که نگرانی در خصوص کمبود این محصول را کاهش داده است.

به گزارش"تابناک" وی با تاکید بر اینکه شرکت های توسعه نیشکر به صورت شبانه روزی در حال فعالیت و خدمت هستند، گفت: در زمینه تامین شکر استان مشکلی نداریم و سایر شرکت ها نیز می بایست شرکت توسعه نیشکر را الگو قرارداده و فعالیت های خود را به بهترین نحو انجام دهند.

استاندار خوزستان احتکار و کمبود شکر در استان را به شدت تکذیب کرد و ادامه داد: به هر میزانی که استان نیاز به شکر داشته باشد، این محصول تامین می شود و هیچ جای نگرانی نیست.

وی با تاکید بر اینکه شرکت توسعه نیشکر دست دلال ها را کوتاه کرده است، عنوان کرد: تخصیص شکر مطابق با حواله انجام می شود که در همین راستا سازمان صمت استان نیز همکاری لازم را داشته است.

شریعتی در ادامه تاکید کرد: شکر به میزان کافی در استان وجود دارد و تا امروز هیچگونه خطایی در شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی رخ نداده است.

وی با بیان اینکه شرکت خمیرمایه و الکل رازی وابسته به شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، بزرگترین واحد تولیدکننده الکل در کشور است، افزود: شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی با تمام توان و ذخایر خود به میدان آمده و نقش محوری در جهت مبارزه با کرونا ایفا کرده است.

استاندار خوزستان اظهار کرد: ۸۰ درصد الکل طبی مورد نیاز کشور در این شرکت تولید می شود و می توان گفت این شرکت، یکی از ارکان اصلی در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا در کشور است.

وی در پایان گفت: این شرکت نقش اساسی و مهم در تولید الکل دارد و به خوبی در این زمینه فعالیت کرده است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار