دبیر ستاد اسکان نوروزی استان خوزستان گفت: از ابتدای آغاز سفرهای نوروزی ۸۳ هزار و ۴۸۴ نفر در قالب ۱۹ هزار و ۸۴ خانواده در مدارس استان اسکان یافتند.
کد خبر: ۱۰۹۸۲۱۰
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۸ 27 March 2023

مسعود حمیدی نژاد دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: امسال پنج هزار کلاس درس در خوزستان برای اسکان مهمانان نوروزی در نظر گرفته شده که با استقبال بسیار خوبی از سوی مسافران همراه بوده است.

مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان ادامه داد: تعداد مسافران نوروزی اسکان یافته در مراکز رفاهی و اردوگاهی استان تا کنون ۱۸ هزار نفر در قالب پنج هزار و ۴۰۰ خانواده ثبت شده است.

وی گفت: همچنین در این مدت ۴۹۱ هزار و ۹۷۹ مسافر در هتل ها، مراکز بومگردی و هتل آپارتمان های خوزستان اسکان داشته‌اند.

دبیر ستاد اسکان نوروزی خوزستان با بیان اینکه ۶۱۷ هزار و ۲۷۷ نفر در کمپ های شهرداری و چادرهای مسافرتی استان مستقر شده‌اند اظهارکرد: اسکان ۱۰۸ هزار و ۷۰۹ مسافر دیگر در خوابگاه های ادارات و مراکز ورزشی خوزستان انجام شده است.

حمیدی نژاد تصریح کرد: همچنین بر اساس مجموع اطلاعات جمع آموری شده تاکنون هفت میلیون و ۵۰۹ هزار و ۲۷۰ مسافر نوروزی از جاذبه های گردشگری خوزستان بازدید کرده اند.

وی ادامه داد: خوشبختانه امسال به دلیل شرایط خوب آب و هوایی در استان، گردشگری بسیاری خوزستان را به عنوان مقصد سفرهای خود انتخاب کرده اند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار