فرمانده انتظامی خوزستان گفت: بالغ بر ۲۰۰ واحد گشتی محسوس و نامحسوس در معابر درون شهری، محورهای مواصلاتی، راه‌های اصلی و روستایی پلیس حضور دارد.
کد خبر: ۱۰۹۶۷۶۹
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۰ 14 March 2023

سردار سید محمد صالحی بعد از ظهر امروز سه شنبه در رزمایش ترافیکی - انتظامی طرح نوروزی سال ۱۴۰۲ که در ستاد فرماندهی انتظامی خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: رزمایش ترافیکی و انتظامی نوروز ۱۴۰۲ پلیس که با شعار «نشاط بهار، پرهیز از خطر و آرامش در سفر» از امروز سه شنبه ۲۳ اسفند ماه همزمان با سراسر کشور آغاز شده و تا چهاردهم فروردین ماه سال ۱۴۰۲ ادامه دارد.

فرمانده انتظامی خوزستان افزود: با برنامه‌ریزی‌های بسیار خوبی که در حوزه انتظامی، ترافیکی در سطح استان صورت گرفته و تعامل و همکاری بسیار خوب سازمان‌ها و دستگاه‌های امدادرسان و خدماتی تلاش خواهیم کرد که نوروز خوب و ایمنی را داشته باشیم.

وی عنوان کرد: با پیش‌بینی‌های خوبی که در حوزه انتظامی و ترافیکی صورت گرفته روزانه بالغ بر ۲۰۰ واحد گشتی محسوس و نامحسوس در معابر درون شهری، محورهای مواصلاتی، راه‌های اصلی و روستایی پلیس استان خوزستان حضور دارد.

سردار صالحی با اشاره به اینکه گشت‌های هوایی برای بررسی وضعیت ترافیکی در سطح استان در دستور کار قرار دارد، اظهار کرد: بالغ بر ۴۰ نقطه حادثه خیز در جاده‌های استان توسط همکاران بنده شناسایی شدند که با استقرار گشت‌های مشترک پلیس راه و سازمان‌های امدادرسان در این نقاط حضور پیدا خواهند کرد.

فرمانده انتظامی خوزستان تاکید کرد: پلیس با رانندگانی که با رفتارهای مخاطره‌آمیز و پرخطر موجبات حوادث و سوانح رانندگی را فراهم می‌کنند قطعاً برخورد قاطعی خواهد کرد.

وی اضافه کرد: در روزهای نوروز رانندگانی که دارای جریمه‌های بالاتر از سطح مجاز هستند، خودروهای آنها توقیف نمی‌شوند و سعی می‌کنیم که یک بستر خوب، امن و آرام را در سطح خوزستان رقم بزنیم.

فرمانده انتظامی خوزستان گفت: در استان علاوه بر حضور کاروان‌های راهیان نور نیز حضور مسافران نوروزی بالاتر از سال‌های گذشته پیش بینی شده است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار