رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر خوزستان از توقیف خودروی حامل موادمخدر و کشف ۵۱ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در این شهرستان خبر داد.
کد خبر: ۱۰۸۹۱۴۹
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۱ 24 January 2023

به گزارش سه شنبه ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سعید داراب‌نیا بیان کرد: در راستای برخورد قاطعانه با قاچاقچیان مواد مخدر و کنترل جاده‌ای ماهشهر به آبادان ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر این فرماندهی با همکاری گروهی از پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان آبادان با اقدامات اطلاعاتی از انتقال یک محموله مواد مخدر مطلع شدند.

وی گفت: ماموران پلیس پس از رصد دقیق عملکرد قاچاقچیان و هماهنگی با مرجع قضایی، یک دستگاه اتوبوس مسافربری اسکانیا حامل مواد مخدر که از استان همجوار وارد خوزستان شده را شناسایی و با تشدید اقدامات پلیسی متوقف کردند.

سرهنگ داراب نیا افزود: ماموران پلیس در بازرسی از خودروی توقیفی مقدار ۵۱ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک که به طرز ماهرانه ای جاساز شده بود را کشف کردند.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر خوزستان ادامه داد: در این رابطه پنج مسافر به همراه راننده خودرو که همگی در انتقال این محموله دخالت داشتند دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی داده شد.

برچسب ها: مواد مخدر ، خوزستان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار