جلسه شورای فرهنگی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب با حضور مدیرعامل و مدیران این شرکت روز چهارشنبه ۲ آذرماه ۱۴۰۱ برگزار گردید.
کد خبر: ۱۰۷۹۲۵۶
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۷ 27 November 2022

به گزارش روابط عمومی مناطق نفت خیز جنوب، در این جلسه مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب با بیان اینکه از برنامه های فرهنگی حمایت می کنیم، بر ورود شورای فرهنگی در عرصه های فرهنگی، ورزشی، تفریحی و هنری و تولید برنامه در این زمینه ها با استفاده از ظرفیت های موجود و سایر شرکت های تابع وزارت نفت در استان تاکید کرد.

مهندس علیرضا دانشی با اشاره به اینکه در حوزه فرهنگ باید بیش از پیش فعالیت نمود، انجام اقدامات موثر در این خصوص را از واحدهای ذیربط مانند روابط عمومی، حوزه مقاومت بسیج و دیگر واحدها خواستار شد و تشکیل اندیشکده های اندیشه ورز، حلقه های جهاد تبیین و جهاد فکری را مورد تاکید قرار داد.

در این جلسه که با حضور مدیرعملیات غیرصنعتی، رئیس روابط عمومی، فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان، رئیس حراست، رئیس امور ورزش و تربیت بدنی و سایر اعضای شورای فرهنگی برگزار شد، اعضای شورا ضمن بیان دیدگاه های خود، در خصوص اقدامات صورت گرفته و برنامه های در دست اجرا گزارش هایی ارائه دادند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار