tabnakostan

آقای استاندار! آمبولانس مردم کردستان را پس بدهید
استانداری کردستان هنوز آمبولانس هلال احمر استان را پس نداده و متأسفانه با وجود مکاتباتی که با «بهمن مرادنیا» شده، کماکان وی پاسخ‌گوی مکاتبات کشوری نبوده است؛ این جملات سیاه‌نمایی نیست، تخریب دولت هم نیست، اینها اظهارات یک مدیر کردستان است؛ یک واقعیت درباره کسانی که برای پیشبرد اهداف‌شان هر از گاهی از نردبانی که با نام «مردم» ساخته‌اند، بالا می‌روند!
فرصت اربعین برای ایلام  وضرورت تغییر نگاهها به آن
بارها گفته ایم که فرصت اربعین و زیارت عتبات عالیات به برکت نگاه ائمه معصومین ایجاد شده ومسئولین بایستی در کنار ارزشهای فرهنگی ومعنوی به این فرصت بعنوان عطیه وموهبتی در راستای بهره مندی مردم استان از مزایای اقتصادی آن نگریسته شود ،در کنار پذیرایی و توزیع نذورات ومیزبانی از زوار حسینی ،نیم نگاهی هم به جیب مردم شهرستانهای مهم استان هم معطوف شود.
زاینده رود تا 12 مهرماه جاری خواهد بود
مهلت توزیع آب در مزارع کشاورزی غرب و شرق استان اصفهان تا 12 مهر تمدید شد.
آیا بازار یاسوج را باید تحریم کرد؟ / تغییر دو مدیر بدون تغییر در وضعیت بازار! / نقش استاندار چیست؟
در نهایت ، هم این دو مدیر برکنار شدند اما گویا این تغییرات هم فقط یک تغییر افراد بوده است نه رویکرد و تاکنون نتوانسته است در وضعیت بازار تغییری ایجاد کند!
نوشدارو  پس از مرگ شیرازی ها!
سرپرست شهرداری منطقه سه شیراز گفت: به منظور جلوگیری از بروز حوادث غیر مترقبه و احتمال خطر پذیری و افزایش ظرفیت، رودخانه سعدی و حوضچه تاخیری واقع در دروازه قرآن با انجام عملیات خاکبرداری و لایروبی، ضریب اطمینان در این مکان‌ها افزایش می‌یابند.
خودسوزی یک دختر را مسأله اصلی کشور کرده اند|کوه نور بر تاج ملکه انگلیس چه می کند؟
امام‌جمعه شیراز مستکبران را گدا‌هایی خواند که همه عمر خود از نفت و جیب ما و کشور‌های اسلامی خورده‌اند و حالا هم می‌خواهند ما را به جان هم بیندازند و حکومت کنند؛ وی درباره خودسوزی دختر آبی گفت: این مسئله را تبدیل به مسئله اصلی کشور کرده‌اند درصورتی‌که مسائل اصلی بر زمین‌مانده است.
نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس؛
موافق صددرصدی شفافیت آرای نمایندگان در مجلس هستم / در مجلس اراده‌ای برای پیاده‌ سازی و اجرای شفافیت آرا وجود ندارد
تابناک / نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: موافق صددرصدی شفافیت آرای نمایندگان در مجلس هستم اما متاسفانه تعدادی از نمایندگان این موضوع را در حد شعار مطرح می‌کنند.
سرانجام استعفای دسته جمعی نمایندگان اصفهان
نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یکی از وعده‌های دولت پس از استعفای دسته‌جمعی نمایندگان اصفهان، ستاد احیای زاینده‌رود بود، گفت: این در حد اعلام گزارش و مصوبه شورای‌عالی آب بود که روی کاغذ به انجام رسید.
افزایش تنش آبی با تغییر خط مرزی
معاون سابق شرکت آب منطقه اصفهان گفت: تغییر خط مرزی اصفهان و چهارمحال بختیاری به ضرر اصفهان است و این اتفاق موجب می شود تا در آینده مشکلات آبی اصفهان بیشتر و تنش های آبی آن تشدید یابد.
قربانی سفر حریرچی کیست؟ / گل به خودی تاجگردون ؟ / آیا استاندار تحقیر را می پذیرد؟
شنیده شده که حتی حریرچی تا اطمینان نیافتن از دو موضوع حاضر به ترک استان نشده است ! اول عذرخواهی تاجگردون و دوم برکناری یکی از مسئولین ارشد دولتی در گچساران!
کدام نمایندگان گیلان حاضر به شفاف سازی عملکرد خود هستند؟ + لیست
تابناک / قابل تامل آن که از بین 13 نماینده گیلان تنها سه نماینده شهرستان های رودسر، لنگرود و تالش (عباسی - لاهوتی - شکری) آمادگی خود را برای انتشار اطلاعات حضور و غیاب و دو نماینده رودسر و لنگرود (عباسی - لاهوتی) حاضر به انتشار میزان مشارکت در رای گیری‌ها شده اند.
رئیس آبفای شهری شهرستان ایلام؛
استفاده غیر مجاز از آب علت اصلی افت فشار در شهر ایلام  است/چمشه آب گل گل بهسازی و کیفی سازی  می شود
رئیس آبفای شهری شهرستان ایلام گفت: در راستای ساماندهی انشعابات غیر مجاز و بعضا فرسوده در برخی نقاط شهر ایلام اصلاح و توسعه شبکه جدید در دستور کار قرار گرفته و پیشرفت فیزیکی قابل توجهی نیز دارد.
مدیر اداره منابع طبیعی و آبخیزداری چرداول خبر داد؛
بهره برداری از  نهالستان چرداول با ظرفیت تولید 280 هزار اصله نهال تا 2 ماه آینده
مدیر اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چرداول گفت: این نهالستان در فضای پارک جنگلی خرم در مساحت 2 هکتار با ظرفیت تولید سالیانه حدود ۲۸۰ هزار اصله نهال گلدانی و زمینی احداث شده که در ۲ ماه آینده به بهره برداری می‌رسد.
پیگیریهای تابناک نتیجه داد
استاندار بالاخره پذیرفت که آمارهای اشتغال اردبیل واقعی نیست
از دلایل و زمینه های اعتراف دیرهنگام اما امیدبخش استاندار اردبیل درباره آمارهای اشتغال استان خبری در دست نیست اما او بالاخره بعد از یک سال پافشاری عجیب...
«چون جواب آید فنا گردد سؤال اندر جواب»
یک پرسش همه‌فهم از رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کردستان
رئیس محترم سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کردستان، در مقام مسئول امور اداری و استخدامی، ابتدای ماه جاری ادعایی مطرح و راه را برای طرح یک پرسش مشترک درباره افرادی مختلف در استان، هموار کرده است؛ پیشتر این پرسش یک‌بار در این رسانه مطرح شده، امروز بار دیگر طرح و در آینده هم با ذکر نام افرادی دیگر خطاب به جناب «نصراللهی‌زاده» مطرح خواهد شد.
حادثه رانندگی مرگبار با 2 کشته
حادثه خونین در جاده هراز
در این حادثه یک خودروی پژو پارس با ۳ سرنشین در حین تردد در این محور به علت نامعلومی از مسیر خود منحرف و به گاردریل ورودی تونل برخورد کرد. او گفت: بر اثر این حادثه راننده و یکی از سرنشینان این خودرو در دم جان باختند.
در حاشیه انتشار یک خبر با عکس آرشیوی!
آیا گوشت فاسد کشف شده در اردبیل مهر محرمانه دارد؟
اداره کل دامپزشکی استان اردبیل با انتشار خبری اعلام کرد که محموله گوشت فاسد را از یک سردخانه کشف و معدوم کرده است.
شهردار اسبق صدرا قاچاقی فرار کرده است
شهردار اسبق صدرا که محکوم به فساد اقتصادی بود و حکم قطعیش پارسال اعلام شده بود از کشور گریخته است و دادستانی می گوید که قائدی بصورت غیرقانونی از کشور خارج شده است.
چرا کسی چیزی نمی گوید؟
دستور تخصیص حق آبه از سد عمارت به آذربایجان شرقی!
با وجود ادعای ابلاغ دستور مغاون اول رئیس جمهور برای اصلاح تقسیمات در حوزه آبریز سد عمارت، نماینده کلیبر از دستور وزیر نیرو در تخصیص حق آبه از سد عمارت به آذربایجان شرقی خبر داد!
واکنش نماینده مردم رشت به شایعه پراکنی "خبرآنلاین" در ماجرای دروغ دختر آبی؛
قوه قضائیه با رسانه های تنش آفرین در کشور بر اساس قانون برخورد کند/ لزوم ورود وزارت ارشاد و دستگاه های نظارتی برای مقابله با بنگاه های دروغ پراکن
تابناک / جبار کوچکی نژاد به فوت سحر خدایاری اشاره کرد و گفت: در شرایطی که ما در یک جنگ نظامی، سیاسی و فرهنگی با استکبار هستیم، رسانه ها و خبرگزاری های ما باید مراقب باشند تا خوراک رسانه ای شبکه های معاند و غربی نشوند.