مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان طی پیامی فرارسیدن روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.
کد خبر: ۹۶۴۶۷۲
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۳ 17 May 2021

مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان طی پیامی فرارسیدن روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان متن پیام فرهاد ایزدجو به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

نامگذاری ۲۷ اردیبهشت به عنوان روز ملی ارتباطات و روابط عمومی در تقویم کشورمان بیانگر اهمیت و جایگاه والای روابط عمومی است.

خدمات ارزشمند و کوشش خردمندانه دست اندرکاران حوزه ارتباطات و روابط عمومی که در جهت ایفای رسالت خطیر اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی و تسهیل خدمت رسانی به مردم گام بر می‌دارند قابل تقدیر است.

شکی نیست مدیران و کارشناسان روابط عمومی با اطلاع رسانی و اطلاع یابی و انعکاس به موقع مسائل، مشکلات و نیازهای مخاطبین، مدیران را در فرآیند مهم تصمیم گیری و تصمیم سازی یاری می نمایند و ما نیز قدردان این تلاش حرفه ای و حساس روابط عمومی ها هستیم.

اهمیت جایگاه روابط عمومی در عصر ارتباطات و در دورانی که اطلاع‌ رسانی در همه عرصه‌ها پیشتاز است، دوچندان شده است به‌گونه‌ای که موفقیت سازمان‌ها، ادارات و شرکت‌ها و دوامشان در عرصه‌ها و فعالیت‌های تخصصی به عملکرد روابط عمومی‌های آن‌ها وابسته است. نوع کار روابط عمومی و مسئولیت‌هایی که بر عهده این بخش قرار داده‌شده سبب شد تا حرفه روابط عمومی، ششمین شغل پراسترس در جهان شناخته شود و سبب رونق تولید در عرصه‌های مختلف شود. زیرا مدیران روابط عمومی‌ها افراد متخصص در زمینه کنترل آسیب‌ها هستند و بنابراین نیازمند توانایی تفکر و عمل سریع در شرایط پراسترس و تنش‌زا هستند.

اینجانب ضمن تبریک ۲۷ اردیبهشت ماه، روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، امیدوارم تعهد، تخصص و پشتکار دست اندرکاران این حوزه به خصوص در مجموعه سازمان آب و برق و شرکت های طرف پیمان، در مسیر عمل به آرمان شفافیت، آگاهی رسانی و اعتمادسازی و خدمت به جامعه هدف بیش از گذشته مثمر ثمر و اثرگذار باشد.

فرهاد ایزدجو مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار