روزنامه الغد عمان در گزارشی از ۴ بازیکن کلیدی در گروه ۴ سخن به میان آورد و به ستایش از بازیکن آفریقایی فولاد خوزستان پرداخت.
کد خبر: ۹۵۵۵۵۷
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۷ 13 April 2021

روزنامه الغد عمان در گزارشی از ۴ بازیکن کلیدی در گروه ۴ سخن به میان آورد و به ستایش از بازیکن آفریقایی فولاد خوزستان پرداخت.

 گروه چهار با حضور تیم های السد قطر، النصر عربستان، فولاد ایران و الوحدات اردن یکی از گروه های سخت در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا خواهد بود.

روزنامه الغد در گزارشی به معرفی تیم های این گروه پرداخت و از کلیدی ترین بازیکنان آنها سخن به میان آورد.

این روزنامه عمانی از نقش کلیدی پاتوسی در فولاد سخن گفت و از این بازیکن به عنوان بهترین بازیکن تیم یاد کرد.

الغد در ستایش از پاتوسی نوشت: این مهاجم اهل آفریقا جنوبی نقشی پر رنگ در پیروزی ۴ بر صفر فولاد برابر العین داشت. این برای دومین بار است که این بازیکن در لیگ قهرمانان آسیا بازی می کند. او در سال ۲۰۱۹ هم با پیراهن استقلال حضور در این رقابت بزرگ را تجربه کرد.

در ادامه این گزارش آمده است: پاتوسی از مهم ترین سلاح های هجومی فولاد است. او به صورت قرضی از کیپ تاون به فولاد پیوست و در دومین فصل حضورش خوش درخشیده است. پاتوسی سال های نخست فوتبال خود را در لیگ بلژیک و با لوکرین سپری کرد و دو بار قهرمان جام حذفی این کشور شد. او پیراهن تیم های زیادی را در کشورش برتن کرد و سابقه حضور در بنی یاس امارات را هم دارد. این بازیکن ۲۸ ساله امیدوار است که با فولاد در فصل پیش رو خوش بدرخشد.

فولاد در نخستین بازی خود به مصاف السد خواهد رفت.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار