خبر خوش دکتر سعید صادقی به نیروهای پیمانی:
در راستای تامین امنیت شغلی کارکنان شاغل در پتروشیمی امیرکبیر، حدود 1200 نفر از نیروهای پیمانکار که تحت قرارداد شرکت‌های مختلف بوده اند، به صورت مستقیم جذب این شرکت شدند.
کد خبر: ۱۱۷۰۵۲۰
تاریخ انتشار: ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۴۳ 05 May 2024
تابناک خوزستان: به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل پتروشیمی امیرکبیر، مدیرعامل و نایب‌رئیس هیات مدیره این شرکت، با اعلام این خبر گفت: برای نخستین بار در صنایع پتروشیمی کشور، تبدیل وضعیت کارکنان پیمانی امیرکبیر در دستور کار قرار گرفت تا با اجرای این کار بزرگ و بی نظیر، کمک شایانی به ارتقای سطح شغلی این عزیزان شده باشد.
 
دکتر سعید صادقی با اشاره به انجام مراحل پایانی این فرایند خاطرنشان کرد: تا کنون قرارداد 750 نفر از کارکنان به صورت مستقیم با پتروشیمی امیرکبیر منعقد شده است و امیدواریم تا پایان خرداد ماه و یک ماه زودتر از موعد مقرر، مراحل اداری و جذب نفرات باقیمانده نیز پایان پذیرد که با این احتساب در مجموع بالغ بر 1200 نفر از این موضوع منتفع خواهند شد.
 
وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در سال گذشته پیرامون تبدیل وضعیت قرارداد ایثارگران یادآور شد: در سال 1402 تبدیل وضعیت کلیه ایثارگران شاغل در این شرکت، در راستای دستورالعمل بند «و» تبصره ۲۰ قانون بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور صورت پذیرفت که امیرکبیر به عنوان اولین شرکت اقدام به این کار نمود.
 
صادقی در ادامه تصریح کرد: با اجرای این پروسه، طیف گسترده ای از کارکنان شاغل در بخش های فنی و مهندسی، بسته بندی و بارگیری و همچنین نیروهای خدماتی مشمول تبدیل وضعیت خواهند شد و این خبر خوش می تواند در انگیزه کاری کارکنان تاثیر بسزایی داشته باشد.
 
شایان ذکر است شرکت پتروشیمی امیرکبیر تولید‌کننده متنوع ترین محصولات پلیمری شامل پلی‌اتیلن سنگین، پلی‌اتیلن سبک، و پلی‌اتیلن سبک‌خطی در سطح کشور است که با ارائه محصولات خود در بازارهای داخلی و خارجی، جایگاه مهمی در صنعت پتروشیمی ایران را داراست.
 
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار