معاون وزیر صمت خبر داد؛
معاون صنایع عمومی وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: ۸۴۵ واحد صنعتی با ۸۰ هزار فرصت شغلی در بخش صنعت در سه سال اخیر در استان خوزستان توسعه، احیا و یا ایجاد شده است.
کد خبر: ۱۱۶۹۴۶۲
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۴۳ 02 June 2024

تابناک خوزستان: محمدمهدی برادران صبح امروز یکشنبه در جمع خبرنگاران بیان کرد: افزایش ظرفیت ۵۷۰ واحد صنعتی و احیای ۲۴۵ واحد صنعتی در سه سال اخیر در استان خوزستان از اقدامات صورت گرفته است.

معاون صنایع عمومی وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه ۳۰ واحد صنعتی دیگر در خوزستان تا ۳۰ روز آینده به چرخه تولید بر خواهد گشت، ادامه داد: احیای ۳۰ واحد صنعتی در ۳۰ روز آینده از جمله آخرین خدمات دولت سیزدهم در خوزستان است.

وی اظهار کرد: بدون احتساب روزهای تعطیلی، روزانه یک واحد صنعتی خوزستان در دولت سیزدهم احیا، افزایش ظرفیت و یا ایجاد شده است؛ همچنین ۸۰ هزار فرصت شغلی در بخش صنعتی خوزستان در سه سال گذشته به همت دولت سیزدهم ایجاد شد.

معاون صنایع عمومی وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: فرصت‌های شغلی بخش صنعت کشور در دولت سیزدهم به هشت میلیون و ۴۰۰ هزار نفر افزایش یافت که سهم صنعت در اشتغال کشور به ۳۰ درصد افزایش یافت.

وی ادامه داد: ایجاد شهرک‌های تخصصی، غذایی و سلولزی از جمله هدف گذاری دولت سیزدهم در خوزستان بود که در این راستا کارهای بزرگی انجام شده است.

معاون وزیر صمت تکمیل صنایع پایین دست را از اولویت‌های دولت سیزدهم در خوزستان دانست و گفت: مجوز احداث پنج پتروپالایشگاه، ۶ شهرک صنعتی جدید و همچنین ایجاد شهرک صنعتی شیمیایی و صنایع پایین دست پتروشیمی در خوزستان در سه سال اخیر صادر و پیگیری شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار