امام جمعه اهواز:
امام جمعه اهواز گفت: مدیران باید از مدیریت خالصانه شهید رئیسی یاد بگیرند و دنبال رفع مشکلات مردم باشند.
کد خبر: ۱۱۶۹۱۶۰
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۵۷ 30 May 2024

تابناک خوزستان: حجت الاسلام والمسلمین سیدعبدالنبی موسوی‌فرد در مراسم ترحیم شهید رئیسی و هیات همراه که امروز (۱۰ خردادماه) توسط کارگران شرکت هفت تپه به پاس قدردانی از رئیس جمهور بابت تلاش در رفع مشکلات این شرکت برگزار شد، اظهار کرد: این مرد بزرگ این‌گونه و در راه تلاش برای رفع مشکلات ایران اسلامی شهید شد و امروز می بینیم عزیزانی که در سایه زحمات این مرد بزرگ مشکلاتشان برطرف شد، مراسم بزرگداشت او را برگزار کردند.

وی با تسلیت رحلت حضرت امام (ره) افزود: روزی که آقای رئیسی این دولت را در اختیار گرفت، ۴۸۰ هزار میلیارد تومان کسری بودجه و یک هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان بدهی داشت. در ماه اول کار، هنوز وزاری دولت قبل بودند که می‌گفتند آقای رئیسی حقوق ماهیانه یک ماه را نداریم چگونه دولت را تحویل گرفتی؟

وی با اشاره به ساده زیستی، توکل به خدا، اخلاص عمل و ولایت مداری شهید رئیسی عنوان کرد: در جریان شهادت این مرد بزرگوار یک چهارم جمعیت جهان عزای عمومی اعلام کردند. به جز ۶۰ کشوری که هیات های خود را فرستادند.

موسوی فرد با بیان اینکه مدیران باید از رفتارهای بزرگان درس بگیرند، گفت: اینگونه عزاداری مردم برای مدیری که شب و روز نمی شناسند و دنبال رفع مشکل مردم است به دلیل اخلاص عمل او است. بنابراین مدیران باید از مدیریت خالصانه شهید رئیسی یاد بگیرند و دنبال رفع مشکلات مردم باشند.

امام جمعه اهواز با بیان اینکه غالب استان‌ها (نرخ رشد) بیکاری را به صفر رساند اما در خوزستان اینگونه نیست، بیان کرد: در کشوری که برخی‌ها می گویند بیکاری وجود دارد، محال است کسی مهارت داشته باشد و بیکار بماند، این مصیبت‌ها وجود ندارد. شهید رئیسی آنقدر توکل قوی داشت که در همان سال مشکل ۵ هزار کارگر را حل کرد و کارخانه به چرخه تولید برگشت. ۱۰ هزار کارخانه خرد و کلان در کشور را به چرخه تولید برگرداند.

نماینده ولی فقیه در خوزستان با اشاره به اشتغال حدود ۶ هزار نفر در این شرکت عنوان کرد: هر کجا محرومیت بود، آقای رئیسی حضور داشت که این موضوع برای مسئول ما باید یک مدل ارائه مدیر تراز باشد. امام از سال ۱۳۴۲ شروع به تربیت کسانی مانند شهید سلیمانی و شهید رئیسی کرد و در اختیار مقام معظم رهبری قرار داد که اینها تربیت یافتگان مکتب امیرالمومنین (ع) هستند.

وی با اشاره به انجام کارهای زیرساختی بزرگ توسط شهید رئیسی گفت: شهید رئیسی در هر کدام از سفرهای خود به خوزستان به یک منطقه محروم می رفت و به ساکنان این مناطق توجه داشت که این درس برگرفته از امیرالمونین(ع) است و امامین بستر آن را فراهم کردند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار