مدیر توسعه گردشگری و میراث فرهنگی منطقه آزاد اروند گفت: در سال جاری نمایشگاه بزرگ گردشگری با همکاری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در منطقه آزاد اروند برگزار خواهد شد.
کد خبر: ۱۱۶۸۸۶۶
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۰۷ 28 May 2024

تابناک خوزستان: هوشنگ بابامرادی با اشاره به اینکه بیشترین نقش در برپایی این نمایشگاه را بخش خصوصی خواهد داشت، اظهار کرد: در جلسه‌ای که با حضور سیدمصطفی فاطمی مدیرکل دفتر توسعه گردشگری داخلی در محل وزارت میراث برگزار شد مقرر گردید در آذر ماه سال جاری نمایشگاه بزرگ گردشگری با همکاری فعالان و سرمایه‌گذاران گردشگری کشور در منطقه آزاد اروند برگزار شود.

او با تاکید بر این‌که ظرفیت سرمایه‌گذاران حوزه گردشگری در توسعه اقتصادی این صنعت بسیار اثرگذار است گفت: در همین زمینه نشستی با رییس هیات مدیره شرکت «آوای موفق ایرانیان» به عنوان یکی از مجریان بخش خصوصی طراز اول وزارت میراث در جایگاه متولی برگزاری نمایشگاه‌های ملی و بین‌المللی در حوزه‌های گردشگری و سرمایه‌گذاری نیز انجام گرفت که بی‌تردید نتایج مطلوبی را برای منطقه در پی خواهد داشت.

مدیر توسعه گردشگری و میراث فرهنگی منطقه آزاد اروند با بیان این‌که رونق اقتصادی منطقه وابسته به رشد گردشگری است اظهار کرد: توسعه اصولی و هدفمند در صنعت گردشگری یکی از اهداف این سازمان برای رسیدن به اقتصاد پایدار در منطقه است.

وی معتقد است: برگزاری نمایشگاه‌های ملی و بین‌المللی می‌تواند به‌طور مستقیم تعداد زیادی گردشگر را به خود جذب کرده و زمینه پویایی اقتصاد بومی را فراهم سازد.

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار