شهید رئیسی برای خوزستان کم نگذاشت

فرماندار اهواز گفت: شهید رئیسی درد مردم نجیب خوزستان را فهمید و درک کرد و در مدت کوتاه ریاست جمهوری خود برای خوزستان کم نگذاشت.
کد خبر: ۱۱۶۷۹۴۵
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۵۶ 21 May 2024

تابناک خوزستان: سید احمد موالی‌زاده اظهار کرد: شهادت رئیس جمهور، سیدالشهدای خدمت را تسلیت می‌گویم. مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب بر مشارکت آحاد مردم در اداره جامعه تاکید داشت و حضور حلقه‌های میانی و واسط برای عملیاتی کردن این امر جزو اصول این بیانیه هستند و شهید رئیسی این کار بزرگ را در دولت سیزدهم عمیاتی کرد.

وی افزود: یکی از اصول مردم‌سالاری دینی که سال‌ها است مورد تاکید مقام معظم رهبری است، مردمی‌سازی دولت و مدیریت جامعه است و شهید رئیسی توانست این ریل‌گذاری را انجام دهد و آن را نهادینه کند.

فرماندار اهواز بیان کرد: علت جهش فعالیت‌های دولتی و جهادی کار کردن مدیران دولت، این است که مردم وارد صحنه شده‌اند و در در بسیاری از موضوعات جامعه نقش دارند و مطالبه‌گری می‌کنند و این موضوع یکی از شاخصه‌های دولت سیزدهم است که توسط شهید رئیسی به منصه ظهور رسید.

وی عنوان کرد: شهید رئیسی کسی بود که تمام پروتکل‌هایی که برای مقامات و مدیران قائل بودیم را حذف کرد و این موضوع در راستای مردمی‌سازی مدیریت دولت‌ها بود. اکنون می‌بینیم در این دولت، مدیران به تبعیت از رئیس جمهور شهیدشان به جای اینکه پشت میز بنشینند، بین مردم حضور پیدا می‌کنند و به مردم گزارش می‌دهند و این کار یک فرهنگ شده است.

موالی‌زاده با بیان اینکه شهید رئیسی بسیار ساده زیست و مردم‌دار بود، گفت: بسیاری از مردم فکر می‌کردند برای دیدن رئیس جمهور باید کار سختی انجام بدهند اما شهید رئیسی این دیوارها را حذف کرد.

وی بیان کرد: رئیس جمهور علاقه زیادی به خوزستان داشت و به این دلیل به استاندار خوزستان گفتم که شهید رئیسی دوست دارد در خوزستان هم تشییع شود و پیگیر این موضوع هستیم. شهید رئیسی درد مردم نجیب خوزستان را فهمید و درک کرد و در مدت کوتاه ریاست جمهوری خود برای خوزستان کم نگذاشت.

فرماندار اهواز گفت: پروژه‌های زیادی در خوزستان در حال اجرا هستند و این استان را به یک کارگاه بزرگ تبدیل کرده است. به طور مثال پروژه شبکه فاضلاب اهواز تا قبل از این دوره در سال‌های متمادی ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشت اما در دوره کوتاه دوران ریاست جمهوری شهید رئیسی پیشرفت آن به ۶۰ درصد رسید که نشان از علاقه و اهتمام وی به تاکیدات مقام معظم رهبری برای رسیدگی به خوزستان بود.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار