تا پایان ۲۴ اردیبهشت ماه تعاون روستایی خوزستان موفق به خرید ۸۰۶ هزار و ۶۱۹ تن گندم و ۵۴ هزار و ۷۳ تن کلزا از کشاورزان شده است و این روند ادامه دارد.
کد خبر: ۱۱۶۶۸۹۶
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۵۹ 14 May 2024

تابناک خوزستان: جمیل ضافی‌پور زرگانی مدیر تعاون روستایی خوزستان از ادامه روند خرید دو محصول گندم و کلزا با استفاده از تمام ظرفیت تعاون روستایی با هدف تامین غذای مردم و رونق اقتصادی خبر داد و اظهار کرد: کار خرید گندم و کلزا توسط تعاون روستایی خوزستان با استفاده از تمام ظرفیت شبکه عظیم تعاون روستایی در حال انجام است.

وی افزود: اکنون و تا پایان ۲۴ اردیبهشت ماه تعاون روستایی موفق به خرید ۸۰۶ هزار ۶۱۹ تن گندم و ۵۴ هزار و ۷۳ تن کلزا از کشاورزان شده است و این روند ادامه دارد.

مدیر تعاون روستایی خوزستان بیان کرد: از گندم خریداری‌شده بیش از ۶۲۲ هزار تن بارگیری و به مقاصد مختلف حمل شده است و همچنین از بیش از ۵۴ هزار تن کلزا خریداری‌شده ۵۱ هزار و ۷۸۴ تن بارگیری و به کارخانه روغن‌کشی حمل شده است.

ضافی‌پور زرگانی عنوان کرد: شهرستان شوشتر با بیش از ۱۰۱ هزار تن، شوش با بیش از ۹۳ هزار تن و دشت آزادگان با بیش از ۶۹ هزار تن ۳ شهر پرخرید گندم توسط شبکه تعاون روستایی استان به شمار می‌روند.

برچسب ها: خرید گندم ، خوزستان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار