سرپرست اداره‌کل آموزش و پرورش خوزستان گفت: خوزستان با ثبت ۱۹ هزار و ۷۷۸ ایده در جشنواره الف‌تا، پیشتاز این جشنواره در سطح کشور است.
کد خبر: ۱۱۶۶۵۸۹
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۲۸ 12 May 2024

تابناک خوزستان:عبدالله حبیبی با اشاره به برگزاری جشنواره الف تا اظهار کرد: این جشنواره به منظور جلب و ارزیابی تجربه‌ها و ایده‌های موفق و به اشتراک‌گذاری ایده‌های مناسب حوزه تعلیم و تربیت برگزار شده است.

وی با بیان اینکه این جشنواره ملی و بین‌المللی در پنج محور مختلف توسط وزارت آموزش و پرورش برگزار می‌شود، ادامه داد: مدیریت و رهبری مدرسه، محیط تربیت، برنامه تربیت، سلامت و تربیت بدنی و فرآیند یاددهی و یادگیری از جمله محورهای این جشنواره است.

سرپرست اداره‌کل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به ثبت‌نام بیش از ۱۴ هزار و ۲۴۷ کاربر از استان خوزستان در این جشنواره گفت: استان خوزستان پیشتاز جشنواره الف در سطح کشور است و تاکنون ۱۹ هزار و ۷۷۸ ایده از استان خوزستان در این جشنواره به ثبت رسیده است که در سطح کشور بی‌سابقه است.

وی با بیان اینکه بیش از ۱۰ هزار و ۹۵۳ ایده در انتظار داوری کشوری است، افزود: الف‌تا با شعار میدانی برای حمایت و به اشتراک‌گذاری ایده‌ها و تجارب تحول‌آفرین مدرسه‌ای محلی برای شناسایی، تقویت، حمایت و انتشار تجربه‌ها و ایده‌های تحول‌آفرین آموزش و پرورش است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار