کد خبر: ۱۱۶۶۰۹۶
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۷ 09 May 2024

تابناک خوزستان: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و نامگذاری سال جاری مبنی بر جهش تولید با مشارکت مردم و در راستای توسعه دانش فنی و بومی و همچنین حمایت از شرکت های توانمند داخلی، تفاهم نامه همکاری میان شرکت پترو امید آسیا و شرکت لوله سازی اهواز منعقد شد.

این تفاهم نامه امروز ۱۹ اردیبهشت ماه در حاشیه اولین روز از نمایشگاه بین المللی نفت در تهران توسط رضا چراغی کوتیانی مدیرعامل شرکت پترو امید آسیا و محمدرضا دانیاری مدیرعامل شرکت لوله سازی اهواز به امضا رسید.

تولید لوله های مورد نیاز پروژه های نفتی و گازی شرکت پترو امید آسیا، انجام پوشش لوله های ساخته شده در کارخانه های پوشش لوله سازی اهواز و استفاده از توان حمل و نقل ریلی و جاده ای لوله سازی اهواز در پروژه های اخذ شده توسط شرکت پترو امید آسیا از جمله اهداف مورد نظر امضای این تفاهم نامه است.

همچنین استفاده از توان فنی و کارشناسی شرکت لوله سازی اهواز در پروژه های اخذ شده توسط شرکت پترو امید آسیا و استفاده از توان بازاریابی و فنی شرکت پترو امید آسیا در اخذ پروژه های نفتی و گازی از دیگر اهداف امضای این تفاهم نامه است.

براساس این گزارش شرکت پترو امید آسیا تامین کننده لوله های نفتی مورد استفاده در منطقه دارخوین است و قرار است همکاری هایی نیز برای صادرات محصولات میان طرفین این تفاهم نامه انجام شود‌.

بیست و هشتمین نمایشگاه نفت در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران با حضور بیش از ۱۷۵۰ شرکت ایرانی و خارجی در بخش‌های مختلف ازجمله شرکت‌های بالادست نفت، گاز و پالایش و پتروشیمی و شرکت‌های دانش‌بنیان، پارک‌های فناوری، دانشگاه‌ها، استارتاپ‌ها و دیگر شرکت‌های مرتبط با صنعت نفت در حال برگزاری است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار