کد خبر: ۱۱۶۶۰۹۲
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۵ 09 May 2024

تابناک خوزستان: منتخب مردم اهواز، باوی، کارون  و  حمیدیه در مجلس شورای اسلامی گفت: به همه کارگران، کارکنان و پرسنل همه شرکت ها و مجموعه های  صنعتی، تولیدی  در استان خوزستان همانند  شرکت لوله سازی اهواز افتخار می کنیم و حمایت خود در همه زمینه ها از آنان اعلام می کنیم . 

 

 سید محسن موسوی زاده  در حاشیه بازدید از غرفه شرکت لوله سازی اهواز در بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز و پتروشیمی  اظهار امیدواری کرد   دوره جدید مجلس شورای ، فصل اتحاد و انسجام و هم افزایی  تمام نمایندگان خوزستان در جهت توسعه متوازن خوزستان در تمامی حوزه ها باشد .

 

 موسوی زاده  افزود: تلاش خواهیم کرد تا با همگرایی و  عزم و  خرد جمعی پاسح  شایسته و بایسته ای به اعتماد شهروندان  و حمایت از صنعت و کارگران بدهیم.

 

منتخب مردم اهواز، باوی ، حمیدیه و کارون  در مجلس شوراس اسلامی گفت: مردم مطمئن باشند نمایندگان خوزستان از صنایع استان به خوبی و تمام و کمال حمایت و دفاع خواهند کرد.

 

وی عنوان کرد: به همه کارگران، کارکنان و پرسنل همه شرکت های صنعتی فعال در استان خوزستان مثل شرکت لوله سازی اهواز افتخار می کنیم و از این مجموعه های تولیدی که نقش مولدی در تحقق جهش تولید و اشتغال پایدار دارند  تمام قد حمایت  می کنیم.

 

منتخب مردم اهواز؛ باوی ، حمیدیه و کارون در مجلس شورای گقت : شرکت لوله‌سازی اهواز یکی از شرکت‌های فعال در حوزه صنعت و تامین تجهیزات برای پروژه‌های نفتی بویژه انتقال است؛ شرکتی با قدمت بالا و برخورداری از تخصص فنی و نیروهای با تجربه بوده و یکی از ارکان اصلی صنعت نفت است و نفت برای پیشبرد اهداف خود و تکمیل و راه‌اندازی پروژه‌های جدید نیاز به همراهی شرکت‌هایی مانند لوله‌سازی اهواز دارد.

 

وی با اشاره به تجربه موفق لوله‌سازی اهواز در پروژه گوره – جاسک گفت: در پروژه‌های جدید هم کارهای خوبی صورت گرفته که یقینا به رونق و توسعه شرکت کمک می‌کند.

 

منتخب مردم اهواز ، باوی ، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: یقینا، حمایت از شرکت‌های تولیدی، تولید در استان و تولیدات بومی و حفظ این شرکت‌ها، که ارتباط مستقیمی با توسعه اقتصادی و حفظ فرصت‌های اشتغال موجود در استان دارد، می‌تواند نقش موثری داشته و برای پیشبرد اهداف کلی نظام در حوزه صنعت تاثیرگذار باشد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار