مدیرعامل نفت و گاز مارون دوشنبه 17 اردیبهشت با دکتر حسین کعب عمیر دیدار و انتصاب وی به عنوان مدیرکل دیوان محاسبات استان خوزستان را تبریک گفت.
کد خبر: ۱۱۶۵۷۰۴
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۲:۴۲ 06 May 2024

تابناک خوزستان: به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون، مهندس قباد ناصری با ارائه گزارشی از عملکرد شرکت در عرصه تولید و مسئولیت های اجتماعی، هدف شرکت در سال جاری را جهش تولید اعلام کرد و گفت: خوشبختانه با تکیه بر توان کارکنان شرکت، در همین 2 ماه آغازین سال جهش تولید قابل قبولی را تجربه کردیم.

وی افزود: خوشبختانه شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون در میان مردم نیز شناخته شده و مورد لطف همجواران محترم قرار گرفته است که می تواند به عنوان مصداقی از مشارکت در تولید مدنظر قرارداده شود.

مدیرکل دیوان محاسبات خوزستان نیز با اشاره به آگاهی خود از عملکرد شرکت در تولید، صیانت از زیست بوم پیرامونی و منابع هیدروکربوری افزون بر عمل به مسئولیت های اجتماعی، اظهار داشت: شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون در عرصه تولید از آوازه بلندی برخوردار است و جا دارد از همت عالی کارکنان این شرکت تقدیر بعمل آید.

دکتر حسین کعب عمیر خاطرنشان کرد که به زودی از تاسیسات فرایندی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون بازدید و از نزدیک با کارکنان این شرکت دیدار و گفتگو خواهد

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار