به مناسبت گرامی داشت روز کارگر برگزار شد؛
جشن بزرگ روز جهانی کارگر که با همت واحد روابط عمومی برپا شد، با استقبال جمع بسیاری از کارکنان شرکت فولاد خوزستان همراه بود.
کد خبر: ۱۱۶۵۵۱۲
تاریخ انتشار: ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۰۳ 05 May 2024
تابناک خوزستان: به گزارش خبرنگار روابط عمومی، این جشن، روز سه‌شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ با حضور علیرضا مخبر دزفولی قائم مقام مدیرعامل امور ستادی و مسئولیت‌های اجتماعی، عباسعلی تقوی معاون منابع انسانی و امور اجتماعی و جمعی از مسئولان و کارکنان در تالار شهید امتی برگزار شد.
 
دکتر علیرضا مخبر دزفولی قائم مقام مدیرعامل در امور ستادی و مسئولیت های اجتماعی در این مراسم با تبریک روز کارگر گفت: کارگران بنا به فرمایش رهبر حکیم انقلاب ستون فقرات و رکن تولیدند.
 
وی با مرور تصمیمات ارزشمندی که با دستور مدیرعامل و همکاری هیات مدیره در کمیته عالی منابع انسانی در جهت بهبود وضعیت معیشتی و رفاهی کارکنان اتخاذ شده، گفت: در این مدت، حتی در مورد یک مصوبه ی کمیته عالی منابع انسانی، مخالفتی از طرف مدیرعامل محترم شرکت صورت نگرفت. 
 
در بخش دیگری از این سخنان دکتر مخبر دزفولی در بحثی روانشناختی گفت: ما اگر هنر لذت بردن از داشته هایمان را نیاموخته باشیم؛ چند برابر شدن این داشته ها هم لذتی به ما نمی بخشد!
 
این پزشک و روانشناس افزود: پیشرفت، ارتقاء، رشد، تلاش برای درآمد و رفاه بیشتر همگی خوبند اما اگر طمعِ رسیدن به آنها باعث شود لذت از داشته هایمان را از دست دهیم فاجعه است و روزی می آید که مقابل آینه می ایستیم با موهایی سپید و تبدیل شده ایم به انباردار آرزوهایِ رسیده ی نچشیده!
 
گزارش خبرنگار ما حاکی است، جشن یاد شده با اجرای برنامه‌های فرهنگی، ترانه‌خوانی، نمایش طنز گروه هنری میثاق، مسابقه حضوری و پیامکی و اهدای جوایز غیر نقدی به حاضران همراه بود.
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار