پروژه‌های مسکن مهر در استان خوزستان تا پایان سال ۱۴۰۳ تعیین تکلیف می‌شوند.
کد خبر: ۱۱۶۳۱۶۰
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۳:۴۱ 18 April 2024

تابناک خوزستان: معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خوزستان با اشاره به لزوم تعیین تکلیف پروژه های مسکن مهر در سال جاری اظهار کرد: طبق برنامه‌های وزرات راه و شهرسازی مکلف شده‌ایم هر آنچه که از مسکن مهر در سطح استان باقی مانده است تا پایان سال ۱۴۰۳ تعیین تکلیف شوند.

میثم آذرسا با اشاره به اجرای طرح مسکن مهر در استان بیان کرد: تعهد استان در طرح مسکن مهر، ساخت ۷۷ هزار و ۳۲۷ واحد در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر بود که ساخت این واحدها در دولت نهم آغاز شد.

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خوزستان گفت: بخش عمده این واحدها تکمیل و به متقاضیان تحویل داده شده است اما بخشی از پروژه های مسکن مهر استان مشکل حقوقی دارند.

آذرسا با بیان اینکه تا رفع مسائل حقوقی فعالیت در برخی از پروژه‌ها امکان پذیر نیست، اظهار کرد: پروژه‌های زیر ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی، در دستور کار برای خرید مستحدثات قرار گرفته‌اند و از دستور کار مسکن مهر خارج می‌شوند و همچنین پروژهای بالای ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی با کمک دولت تکمیل و تا پایان سال جاری به متقاضیان تحویل داده می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اجرای طرح نهضت ملی مسکن در کشور، قرار است بخشی از طرح‌های فاقد متقاضی مسکن مهر را پس از حل موضوعات حقوقی و قضایی به نهضت ملی تبدیل کنیم.

منبع/ایسنا

برچسب ها: مسکن ، خوزستان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار