یک مربی فوتبال معتقد است اگرچه حال سه نماینده خوزستان خوزستان در لیگ برتر خوب نیست اما حمایت از این تیم‌ها می‌تواند شرایط بهتری را در ادامه لیگ برای نمایندگان خوزستان رقم بزند.
کد خبر: ۱۱۶۲۵۶۸
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۵:۲۷ 14 April 2024

تابناک خوزستان: کریم شریفی اظهارکرد: کار تیم های فولاد، نفت آبادان و استقلال خوزستان در لیگ برتر سخت است و حال سه نماینده استان خوب نیست. البته با آمدن عبدالله ویسی آرامش به فولاد برگشته است و روند خوبی در این تیم مشاهده می‌کنیم. با توجه به تجربیات بالای ویسی این تیم در ادامه نتایج بهتری خواهد گرفت، به شرطی که ویسی و فولاد را تنها نگذاریم و باید هواداران صبوری به خرج بدهند و با تمام وجود از ویسی و فولاد حمایت کنند.

وی درباره استقلال خوزستان نیز گفت: استقلال خوزستان نسبت به نیم فصل اول دگرگون شده است و فوتبال با کیفیتی ارائه می‌دهد که جای تقدیر دارد. البته تا پیش از برد این تیم مقابل نفت آبادان، در چند بازی شانس یار استقلال نبود و با بدشانسی در امر نتیجه‌گیری مواجه شده بود. به نظرم در ادامه نیز با درایت پورموسوی این تیم نتایج خوبی خواهد گرفت و در لیگ باقی خواهد ماند، به شرطی که این تیم و سرمربی آن حمایت شوند.

این مربی فوتبال همچنین در مورد نفت آبادان و آمدن فراز کمالوند، عنوان کرد: ابتدا از سهراب بختیاری زاده به خاطر زحماتش در این تیم تشکر می کنم ولی از سهراب به درستی حمایت نشد. تیم نفت کار سختی برای ماندن در لیگ دارد ولی اگر تیم نفت مثل بازی مقابل سپاهان در ادامه لیگ ظاهر شود، شک نکنید این تیم می تواند در لیگ برتر بماند. به هر حال امیدوارم هر سه نماینده استان خوزستان در ادامه بازی ها با اقتدار ظاهر شوند و از حیثیت فوتبال خوزستان دفاع کنند. باید اهالی فوتبال استان و هواداران نیز حمایت لازم را داشته باشند.

او در ادامه نیز درباره آکادمی فولاد خوزستان و حضور سیاوش بختیاری زاده در راس مدیریت این آکادمی، گفت: سیاوش بختیاری زاده اسطوره و شناسنامه فوتبال خوزستان است و فوتبال خوزستان باید قدردان او باشد. آقای بختیاری زاده از لحاظ اخلاقی، فنی و مدیریتی بهترین گزینه برای آکادمی فولاد بود و اتفاقی که باید ۱۰ سال پیش رقم می‌خورد، مدتی پیش با تاخیر انجام شد. به هر حال حضور این او در آکادمی فولاد یک خبر خوشحال کننده برای اهالی فوتبال استان بود زیرا اسطوره فوتبال خوزستان با کوله باری از تجربه در راس آکادمی قرار گرفته است و از این پس نیز شاهد رونق آکادمی فولاد در امر سالم‌سازی، بازیکن سازی و خروجی بازیکن خواهیم بود.

منبع/ایسنا

برچسب ها: فوتبال ، خوزستان ، اهواز
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار