نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: بی‌شک رژیم صهیونیستی در کمین فرصتی برای ضربه زدن خواهد آمد و چشمان بیدار نیروهای مسلح ارتشی و سپاهی ما به اذن الهی مانع نقشه‌های شیطانی‌شان خواهد شد.
کد خبر: ۱۱۶۲۵۳۶
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۶ 14 April 2024

تابناک خوزستان: حجت الاسلام سیدمحمد عبدالنبی موسوی فرد در پیامی از عملیات غرورآفرین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علیه رژیم اشغالگر قدس تقدیر کرد.

در این پیام آمده است: درود خداوند بر مجاهدان راه حق، درود خداوند بر دلاورمردان صحنه پیکار، سلام بر اراده‌های پولادین نبرد علیه باطل، سلام خداوند و ملائکه بر قامت استوار مقاومت علیه ظلم مستمر ظالمان عالم. فرزندان غیرت‌مند ایران! برادران پاسدار! خسته مباد گام‌های استوارتان! خداوند در دو جهان سربلندتان کند که افتخاری دیگر برای نظام اسلامی آفریدید.

در این پیام بیان شده است: دیشب مردم مظلوم غزه بعد از ۱۹۰ شب و روز مقاومت و شهادت، آسوده خاطر شبی را گذراندند. دیشب مظلومان جهان به اراده‌های مردانه شما دلگرم شدند و اشک شوق ریختند. دیشب امر ولیّ بر زمین جاری شد و انتقام پشیمان کننده‌ای به حول و قوه الهی رقم خورد. چه مبارک سحری بود و چه فرخنده شبی!

در این پیام تاکید شده است: این جانب اقدام مردانه‌ی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تنبیه رژیم متجاوز و کودک‌کش صهیونیستی را می‌ستایم و از تمامی این عزیزان صمیمانه قدردانی می‌کنم. بی‌شک رژیم جلاد و خونخوار صهیونیستی در کمین فرصتی برای ضربه زدن خواهد آمد و چشمان همیشه بیدار نیروهای مسلح ارتشی و سپاهی ما به اذن الهی مانع نقشه‌های شیطانی‌شان خواهد شد.

منبع/مهر

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار