۵۷ پروژه راهداری در محورهای روستایی خوزستان در حال اجرا است

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان از اجرای ۵۷ پروژه راهداری در محورهای روستایی استان خبر داد.
کد خبر: ۱۱۳۷۸۲۳
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۴ 14 November 2023

تابناک خوزستان: محمد جولانژاد اظهار کرد: در حال حاضر ۵۷ پروژه راهداری در محورهای روستایی استان در حال اجرا است که زمینه‌ساز ارتقاء ایمنی و کیفی محورهای روستایی استان می‌شوند.

وی افزود: در این زمینه بهسازی و آسفالت محورهای روستایی قلعه سفید و امامزاده سید صالح در ایذه، راه روستایی سادات حسینی، غریبی‌ها و شیوند در دزپارت، آسفالت راه امامزاده سادات ابراهیمی در اندیکا و آسفالت راه‌های روستایی لالی از جمله طرح‌های راهداری در محورهای روستایی استان است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان گفت: تعریض مسیر جنگیه، بهسازی و تعریض آسفالت محور آهودشت شوش، بهسازی و اجرای آسفالت حفاظتی محورهای روستایی شوشتر و بهسازی و آسفالت محور روستایی قیصریه هویزه نیز از دیگر طرح‌های در دست اجرا هستند.

جولانژاد ادامه داد: همچنین از دیگر طرح‌های در حال اجرا در محورهای روستایی استان می‌توان به بهسازی و آسفالت محور روستایی الوار گرمسیری اندیمشک و میرنعمان هندیجان اشاره کرد.

وی خاطرنشان کرد: اعتبار هزینه شده در پروژه‌های راه روستایی استان بیش از ۶ هزار و ۷۳۰ میلیارد ریال است که با تامین این اعتبارات در حال اجرای این طرح‌ها هستیم.

منبع/ایسنا

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار