سفر هیات عالی نظارت سازمان اموال تملیکی به خوزستان

معاون هیات عالی نظارت سازمان اموال تملیکی گفت: در دولت سیزدهم و با حمایت وزیر اقتصاد و دارایی برای اولین بار بزرگترین انبار به مساحت ۱۴۰۰۰ متر مربع با تعداد ۴ سوله جهت نگهداری کالاهای مدیریت اموال تملیکی خوزستان خریداری شد.
کد خبر: ۱۰۹۴۸۷۲
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۳ 01 March 2023

در سفر هیات عالی نظارت سازمان اموال تملیکی به استان خوزستان، اعضای این هیات با استاندار خوزستان دیدار و گفت و گو کردند.

در این جلسه سید محمد سادات ابراهیمی معاون هیات عالی نظارت سازمان اموال تملیکی با اشاره به هدف از بازدید اعضا هیات و ماموریت آنان به خوزستان، اظهارکرد: سازمان اموال تملیکی هم ماموریت حفظ بیت المال و هم وظیفه امانتداری از اموال مردم را بر عهده دارد و هیات عالی نظارت بر اساس ماده ۲۳ قانون تاسیس این سازمان ماموریت نظارت بر عملکرد آن را به عهده دارد.

وی در ادامه بخشی  از اقدامات موثر مدیریت اموال تملیکی خوزستان را بیان کرد و خواهان حمایت  استاندار از این سازمان شد. 

سادات ابراهیمی همچنین گفت: در دولت سیزدهم و با احمایت وزیر اقتصاد و دارایی برای اولین بار بزرگترین انبار به مساحت ۱۴۰۰۰ متر مربع با تعداد ۴ سوله جهت نگهداری  کالا ها مدیریت اموال تملیکی خوزستان خریداری شد که این اقدام در سطح کشور بسیار قابل توجه بود ، چراکه استان خوزستان جزو استان های هدف این سازمان و مورد توجه ستاد مرکز است.

پوریانی نماینده قوه قضاییه و حاکم شرع این سازمان نیز در دیدار با استاندار خوزستان اظهارکرد: امروز (چهارشنبه) نیز جلسه ای با رییس کل دادگستری استان خوزستان، دادستان مرکز استان و سایراعضا کارگره در محل دادگستری خوزستان برگزار می شود. 

وی بیان کرد: روز گذشته نیز از انبارهای اداره کل گمرک و بنادر بندر امام و هندیجان و همچنین انبارهای شهرستان اهواز به صورت میدانی  بازدید صورت گرفت که نقاط قوت و ضعف این بازدیدها در جلسه کارگروه مذکور ( دادگستری خوزستان) جمع بندی خواهد شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار