سخنگوی ستاد مدیریت کرونا خوزستان گفت: پایگاه های ثابت و سیار واکسیناسیون خوزستان برای آن دسته از افرادی که تا به حال واکسن نزده و یا دُزهای نوبت دوم و سوم واکسن خود را تزریق نکرده اند، آماده ارائه خدمات ویژه در ایام نوروز هستند.
کد خبر: ۱۰۳۴۸۳۶
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۹ 18 March 2022

به گزارش ایرنا دکتر سیدمحمد علوی جمعه در یک برنامه تلویزیونی اظهار داشت: در شبانه روز گذشته سه هزار و ۷۳۲ نفر به مراکز بهداشتی، درمانی و بیمارستان های خوزستان مراجعه کردند که این میزان نسبت به روز گذشته ۲۴۹ مورد کمتر شده است.

سخنگوی ستاد مدیریت کرونا خوزستان گفت: در همین بازه زمانی ۲۱ بیمار کرونایی در بیمارستان های استان بستری شدند که نسبت به روز قبل چهار مورد بیشتر شده است. 

شناسایی ۲۱۱ بیمار جدید کرونایی طی یک روز در خوزستان

وی از شناسایی ۲۱۱ بیمار جدید کرونایی در شبانه روز گذشته در این استان خبر داد و افزود: این میزان نسبت به روز قبل از آن ۳۹ نفر کمتر شده است.  

علوی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته، ۶ نفر از هم استانی های عزیزمان به دلیل ابتلا به کرونا، جان باختند که نسبت به روز قبل ۲ مورد بیشتر شده است.

وی بیان کرد: در همین بازه زمانی تعداد بهبود یافتگان در استان نیز ۵۲۷ مورد بوده که با احتساب افرادی که در قرنطینه خانگی هستند درصد بهبودی از بیماری کرونا در استان خوزستان به ۹۷.۷ درصد رسیده که شاخص خوبی محسوب می شود.
 سخنگوی ستاد مدیریت کرونا خوزستان با اشاره به اینکه روند واکسیناسیون در استان با کندی ادامه دارد گفت: تاکنون بیش از هفت میلیون و ۱۴۰ هزار دُز واکسن کرونا در خوزستان تزریق شده است.

وی افزود: رعایت شیوه نامه های بهداشتی در اماکن عمومی و نواحی پرتردد که مورد رصد و بازرسی همکاران بهداشتی قرار دارد در حد ۷۷ درصد ثابت مانده است. همچنین پوشش ماسک در نواحی حاشیه شهر، بازارچه ها و مراکز خرید خوزستان کمتر از حد مطلوب می باشد.

در حال حاضر یک شهرستان خوزستان در وضعیت قرمز، هفت  شهرستان نارنجی، ۱۸ شهرستان زرد و یک شهرستان آبی کرونایی هستند.

برچسب ها: کرونا ویروس ، اهواز
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار