مدیر کل پشتیبانی امور دام خوزستان گفت: یکهزار و ۲۰۰ تن مرغ منجمد در ۲۰ روز گذشته در خوزستان توزیع شد.
کد خبر: ۱۰۳۴۱۳۶
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۵ 14 March 2022

به گزارش ایرنا حمید بدوی دوشنبه در نشست ستاد تنظیم بازار خوزستان در محل معاونت اقتصادی استانداری خوزستان بیان کرد: این میزان مرغ از سهمیه ۲ هزار تن تخصیص داده شده به استان توزیع شده است و هم اکنون ۷۰۳ تن مرغ منجمد ذخیره در سردخانه‌های استان وجود دارد.

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان نیز گفت: میزان جوجه ریزی در خوزستان تا ۲۲ اسفند جاری چهار میلیون و ۳۰۰ هزار قطعه بوده که تا پایان هفته به یک‌میلیون و ۳۰۰ هزار قطعه خواهد رسید.
محمد نژاد زاده با اشاره به اینکه توزیع مرغ منجمد باید هدفمندتر انجام شود افزود: توزیع مرغ باید به گونه‌ای انجام شود که مردم در مناطق مختلف اهواز و استان مرغ منجمد تحویل بگیرند.

مدیر تعاون روستایی خوزستان نیز گفت: میوه تنظیم بازار خوزستان برای ایام عید نوروز در چهار سردخانه ذخیره سازی شده است و از ۲۵ اسفند جاری کار توزیع آنها آغاز می‌شود.

محمد امین معین راد بیان کرد: ۱۵۷ غرفه عرضه میوه ایام نوروز و تنظیم بازار در خوزستان در نظر گرفته شده است اما هنور قیمت میوه‌ها مشخص نیست.
وی گفت: باید سازمان حمایت از مصرف کننده و یا یک کمیته تخصصی هر چه زودتر قیمت را مشخص کند.

برای امسال ۲ هزار و ۸۰۰ تن میوه تنظیم بازار ویژه ایام نوروز در خوزستان تهیه و تامین شده است. همچنین ۲ هزار تن مرغ منجمد برای خوزستان تخصیص یافته است تا کمبود مرغ کشتار روز در استان جبران شود.

با وجود ۸۰۰ واحد تولید مرغ در خوزستان، همواره کمبود نیاز مرغ در استان، از استان های دیگر تامین می‌شود.

برچسب ها: گوشت و مرغ ، خوزستان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار