همزمان با سراسر کشور
مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان گفت: ۹۸۳ واحد مسکونی از تعاونی‌های مسکن مهر خوزستان روز یکشنبه در شهرهای شوشتر، دزفول و باغملک به بهره‌برداری رسید.
کد خبر: ۱۰۳۳۸۷۸
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۴ 13 March 2022

به گزارش ایرنا مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان در آیین افتتاح پنج هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی مسکن مهر سراسر کشور که از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد اظهار داشت:واحدهای مسکن مهر افتتاح شده در استان خوزستان مربوط به هشت تعاونی در سه شهرستان دزفول، شوشتر و باغملک است.

رضا رضایی میزان سرمایه‌گذاری انجام شده برای تکمیل و بهره‌برداری از این تعداد مسکن مهر را هشت هزار و ۴۹۶ میلیارد ریال عنوان‌ کرد و گفت: تلاش می‌شود تا خرداد ماه سال آینده تعداد یک هزار واحد مسکن مهر دیگر در خوزستان به بهره‌بردرای برسد.

در آیین افتتاح همزمان طرح های مسکن مهر سراسر کشور که به صورت ویدئو کنفرانس با حضور وزرای راه و شهرسازی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، بخشی از چالش‌های مربوط به اجرای پروژه‌های مسکن مهر مورد بررسی قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، محدودیت و تاخیر در اختصاص اعتبار برای تکمیل زیرساخت هایی چون شبکه فاضلاب، معابر شهری و روشنایی باعث بروز مشکلاتی در روند تکمیل طرح های مسکن مهر شده بود که برطرف شد.

تعداد ۱۶ هزار واحد مسکن مهر نیمه تمام در استان خوزستان وجود دارد.

برچسب ها: مسکن مهر ، خوزستان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار