نشست کارگروه تخصصی اخبار و اطلاع رسانی منابع آب سازمان آب و برق خوزستان برگزار شد

صبح امروز و با حضور معاونین سازمان آب و برق خوزستان،نخبگان اجتماعی،اساتید دانشگاه و اصحاب رسانه،اولین جلسه کارگروه تخصصی اخبار و اطلاع رسانی منابع آب سازمان آب و برق خوزستان برگزار شد.
کد خبر: ۱۰۳۳۶۶۰
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۴ 12 March 2022

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان،”علی شهبازی” معاون مطالعات جامع منابع آب سازمان آب و برق خوزستان با تشریح وضعیت منابع آبی خوزستان گفت:واقعیت آن است که بعلت خشکسالی های اخیر،منابع آبی استان در وضعیت مطلوبی قرار ندارد و در صورت عدم مدیریت مناسب،با مشکلات متعددی روبرو خواهیم شد.

وی افزود:با توجه به وضعیت موجود،طبق اطلاعیه صادر شده از سوی سازمان آب و برق خوزستان،امسال کشت شلتوک ممنوع میباشد و لازم است همه افراد موثر ،گروه های مرجع و اصحاب رسانه با تبیین دقیق و صحیح وضع موجود به کشاورزان،به مدیریت مناسب این شرایط کمک کنند.

شهبازی تصریح کرد:در شرایط حاضر،اولویت با تامین آب شرب شهروندان میباشد و ما در حال تلاش هستیم تا اجازه ندهیم در هیچ نقطه ای از خوزستان،مردم با کمبود آب مواجه شوند.

در ادامه این نشست اساتید دانشگاه،نخبگان اجتماعی و اصحاب رسانه به بیان دیدگاه های خود پرداختند و خواستار تداوم این نشست ها شدند.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار