اعضای ستاد قالیباف در خوزستان به دکتر پزشکیان پیوستند+تصویر

کد خبر: ۱۱۷۴۹۹۴
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۵۰ 30 June 2024

تابناک خوزستان: تعدادی از اعضای ستاد رسانه و روسای کمیته‌های ستاد دکتر قالیباف در خوزستان برای دور دوم انتخابات ریاست‌جمهوری به دکتر پزشکیان پیوستند.

این فعالین با حضور در ستاد مرکزی دکتر پزشکیان در اهواز، اعلام حمایت خود را دکتر پزشکیان اعلام کردند.

آنها این انتخابات را آخرین سنگر حاکمیت تعقل و خردیابی برای حاکمیت در کشور دانسته و اعلام کردند که نمی‌شود که نسبت به آن با بی‌تفاوتی عمل کرد.

در اعلام حمایت اعضای ستاد قالیباف در خوزستان از دکتر پزشکیان همچنین بیان شده که بر اساس سنجش و درک شرایط حاکم بر کشور، دکتر پزشکیان‌می‌تواند گزینه‌ای مناسب‌تری برای توسعه و آبادانی کشور باشد و ایران را برای همه ایرانیان بخواهد.

مسعود صفایی‌مقدم رئیس ستاد مرکزی دکتر پزشکیان در خورستان نیز با استقبال از اعضای ستاد قالیباف و قدردانی از احساس مسئولیت آنها در قبال جامعه و نگرانی از آینده کشور بیان کرد استفاده از ظرفیت بالقوه جمع مذکور در شرایط جدید کمک خواهد کرد که دیدگاه‌های دکتر پزکشیان در خوزستان بهتر معرفی و رای آوری بیشتری داشته باشد.

وی خواستار تلاش بیشتر و صحبت رو در رو با مردم شد و اضافه کرد اگر شرایط کشور را به درستی تشریح کنیم مردم و آرای خاموش حتما به دکتر پزشکیان بله خواهند گفت و پای صندوق رای حاضر خواهند شد.

منبع/برای خوزستان

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار