جزئیات ‌ثبت‌ سفارش کتاب‌های درسی پایه‌های اول، هفتم و دهم در خوزستان

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان از آغاز ثبت سفارش کتاب‌های درسی پایه‌های اول، هفتم و دهم خبر داد.
کد خبر: ۱۱۷۳۵۶۷
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۳۹ 30 June 2024

تابناک خوزستان: عبدالله حبیبی امروز (۱۰ تیرماه) در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ثبت سفارش گروهی و انفرادی کتاب‌های درسی پایه اول ابتدایی، آمادگی یک استثنایی، اول یک استثنایی و اول مقدماتی استثنایی و پایه‌های هفتم و دهم از امروز آغاز شده است و تا ۹ شهریورماه ادامه دارد.

وی افزود: دانش‌ آموزان و اولیا تنها موظف به پرداخت هزینه کتاب درسی برابر با قیمت پشت جلد کتاب‌ها هستند و دریافت هرگونه وجه اضافی ممنوع و پیگرد قانونی دارد.

حبیبی گفت: به‌ منظور تسهیل دسترسی دانش‌آموزان به کتاب‌های درسی، ثبت سفارش کتاب‌ها از طریق پنجره ملی خدمات دولت هوشمند به آدرس my.gov.ir یا پنجره واحد خدمات الکترونیک وزارت آموزش و پرورش my.medu.ir یا سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی www.irtextbook.ir و برابر جدول تقویم زمانی پیوست انجام می‌شود و کتاب‌های درسی، بر اساس سفارشات ثبت‌شده در سامانه، توزیع خواهد شد.

وی با بیان اینکه دانش‌آموز یا اولیای دانش‌آموز در صورت تمایل می‌توانند از طریق سامانه نسبت به ثبت سفارش انفرادی اقدام کنند، افزود: برای ورود به سامانه کد ملی دانش‌آموز، نام کاربری است و شش رقم سمت راست شماره سریال شناسنامه دانش‌آموز، «رمز عبور» ورود به سامانه است.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: دانش‌آموزان اتباع باید به جای کد ملی، کد اتباع در سامانه سیدا و به جای شماره سریال شناسنامه، ۶ رقم یک (۱۱۱۱۱۱) وارد کنند.

وی خاطرنشان کرد: کتاب‌های درسی دانش‌آموزان تمامی دوره‌های تحصیلی، از طریق مدرسه محل تحصیل آنان که در سفارش دانش‌آموز قید شده است، توزیع می‌شود.

 

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار