حضور پُرشور نیشکری‌ها در انتخابات ریاست‌جمهوری؛

مدیرعامل توسعه نیشکر رأی خود را به صندوق انداخت

صبح امروز (هشتم تیرماه) هم‌زمان با آغاز چهاردهمین انتخابات ریاست‌جمهوری، مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر به همراه خانواده و جمعی از مدیران نیشکری، با حضور در مسجد ولایت نیشکر، رأی خود را به صندوق انداخت.‌
کد خبر: ۱۱۷۳۴۴۲
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۴۰۳ - ۲۳:۰۵ 29 June 2024

تابناک خوزستان: به گزارش روابط‌عمومی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، دکتر عبدعلی ناصری پس از انداختن رأی خود به صندوق، در گفتگویی بر لزوم مشارکت حداکثری مردم در انتخابات تاکید کرد و این حضور را پشتوانه‌ای برای اقتدار کشور برشمرد.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح، از همه خانواده بزرگ نیشکر خواست تا با مشارکت در این حماسه ملی، نقش خود را در تعیین سرنوشت کشور ایفا کنند و در این عرصه نیز همچون سنگر تولید، حماسه‌ساز شوند.

صندوق‌های سیار رأی در واحدهای نیشکری

هم‌زمان با آغاز فرایند رأی‌گیری چهاردهمین انتخابات ریاست‌جمهوری، شور و اشتیاق در میان جهادگران عرصه تولید نیز به‌وضوح مشاهده می‌شود. صندوق‌های سیار رأی در کشت و صنعت‌های هشت‌گانه توسعه نیشکر مستقر شدند تا کارکنان این شرکت‌ها بدون نیاز به مراجعه به شعب، در انتخابات شرکت کنند.

این شرکت به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین بنگاه‌های اقتصادی کشور که نقش مهمی در خودکفایی ایران اسلامی با تولید کالاهای راهبُردی دارد، همواره در کنار مردم و در تمام صحنه‌های مهم انقلاب اسلامی حضوری فعال داشته است.

چهاردهمین انتخابات ریاست‌جمهوری از صبح امروز جمعه (هشتم تیرماه) هم‌زمان با سراسر کشور در خوزستان آغاز شده و مردم این استان پای صندوق‌های رأی حضور یافته‌اند تا در تعیین سرنوشت خود نقش داشته باشند.

بر اساس اعلام ستاد انتخابات وزارت کشور، در این انتخابات با توجه به محدودیت‌های که در قانون انتخابات ریاست جمهوری وجود دارد، رای گیری تنها با تعرفه‌های کاغذی انجام می شود و احراز هویت به روال گذشته الکترونیکی است.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار