ابراهیم نوشادی شهردار کلانشهر اهواز صبح روز چهارشنبه در جلسه کمیته دفع آبهای سطحی اهواز با اشاره به جلسه خود با استاندار خوزستان برای پیگیری مشکلات آبهای سطحی، اظهار داشت: طبق هماهنگی هایی که با استاندار محترم استان انجام شد، قرار است روز یکشنبه بازدیدی از نقاط بحرانی آب گیر در سطح شهر باحضور مدیران آبفا و مدیران استان انجام شود.
کد خبر: ۹۶۳۸۳۱
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۰ 14 May 2021

ابراهیم نوشادی شهردار کلانشهر اهواز در جلسه کمیته دفع آبهای سطحی اهواز با اشاره به جلسه خود با استاندار خوزستان برای پیگیری مشکلات آبهای سطحی، اظهار داشت: طبق هماهنگی هایی که با استاندار محترم استان انجام شد، قرار است روز یکشنبه بازدیدی از نقاط بحرانی آب گیر در سطح شهر باحضور مدیران آبفا و مدیران استان انجام شود.

وی افزود: پس از این بازدید در نشستی، وظایف هر دستگاه برای حل مشکل این نقاط بحرانی بررسی خواهد شد تا در فصل تابستان اقدامات لازم صورت گیرد.

شهردار اهواز گفت: از 57 نقطه بحرانی آبگرفتگی ها در سطح شهر اهواز، 23 نقطه در تعهد شهرداری بوده است که 21 مورد آن انجام شده و 2 مورد باقی مانده نیز تا یکماه آینده انجام می شود.

نوشادی افزود: مابقی 34 نقطه بحرانی آبگرفتگی در اهواز در تعهد شرکت آبفا است که از استاندار محترم درخواست داریم نسبت به تاکید بر تسریع در انجام آنها به شرکت آبفا دستورات لازم را صادر نمایند.

شهردار کلانشهر اهواز در ادامه با اشاره به سرقت اموال عمومی موجود در سطح شهر عنوان کرد: متاسفانه سرقت اموال عمومی موجود در سطح شهر افزایش داشته است و این امر در روند خدمات رسانی به مردم به ویژه در حوزه زیباسازی و مبلمان شهری آسیب رسانده است.

وی افزود: طی نامه ای به استاندار به عنوان رئیس شورای تامین و دستگاه های امنیتی و انتظامی این مورد را اطلاع رسانی خواهیم کرد و از آنها درخواست همکاری با شهرداری در این زمینه را خواهیم داشت.

موفقیت هر شهرداری، لازمه مشارکت شهروندان است

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار