سرپرست معاونت سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان گفت: شرایط بیماری کرونا نحوه برنامه‌های روز جهانی قدس امسال را تغییر داد اما آزادی قدس و نابودی رژیم جعلی صهیونیستی، همچنان در ذهن ما و سایر ملت‌های اسلامی جهان است.
کد خبر: ۹۶۲۱۶۹
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۹ 07 May 2021

 سرپرست معاونت سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان گفت: شرایط بیماری کرونا نحوه برنامه‌های روز جهانی قدس امسال را تغییر داد اما آزادی قدس و نابودی رژیم جعلی صهیونیستی، همچنان در ذهن ما و سایر ملت‌های اسلامی جهان است.

رضا نجاتی روز جمعه در آیین اهتزاز پرچم فلسطین در روز جهانی قدس در پارک جزیره اهواز بیان کرد: در ۴۰ سال گذشته علاوه بر روز جهانی قدس ، در تمام روزهای سال، موضوع فلسطین به عنوان مهمترین موضوع جهان اسلام بوده است.

وی افزود: امروز آزادی خواهان و آزاد مردان جهان و مردم کشورهای اسلامی از جمله ایران و خوزستان به صورت خود جوش در حمایت از ملت مظلوم فلسطین و نابودی رژیم جعلی صهیونیستی شعار سر می‌دهند.

سرپرست معاونت سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان ادامه داد: موضوع فلسطین در کشور ما به عنوان یکی از اصلی‌ترین مسایل دنبال می‌شود و در این راه نیز انسان‌های بزرگی جان خود را از دست داده‌اند اما مبارزه با رژیم جعلی صهیونیستی همچنان ادامه خواهد داشت.

وی بیان کرد: این تفکر همواره در کشور اسلامی ما و سراسر جهان اسلام حاکم است که این غده سرطانی باید از بین برود و قدس آزاد شود.

ردپای صهیونیسم در تمامی جنایت‌های جهان به چشم‌ می‌خورد

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان نیز گفت:برنامه‌های امسال روز جهانی قدس در خوزستان با توجه به شیوع کرونا و جلوگیری از انتقال این ویروس، تغییرات زیادی داشت و رژه خودرویی نیز به همین منظور برگزار نشد.

حجت‌الاسلام علی قربانی افزود: اهتزاز پرچم فلسطین در حمایت از این ملت ستم دیده یک اقدام نمادین است که انزجار مردم را نسبت به جریان صهیونیسم بین الملل نشان می‌دهد.

وی با بیان اینکه در تمامی جنایت‌های جهان ردپای صهیونیست‌ها به چشم‌ می خورد ادامه داد: امروزه جریان صهیونیسم بین‌الملل نماینده شیطان است و رژیم صهیونیستی نیز تنها بخشی از این تفکر شیطانی است که بر ثروت‌های دنیوی سیطره دارد و بیشترین سرمایه‌های مادی جهان را در اختیار گرفته است.

وی به تشکیل یک جریان دینی برای مبارزه با جریان صهیونیسم اشاره کرد و گفت: هر انسان آزادیخواهی که مفهوم صهیونیسم را تصور می کند به این نتیجه می‌رسد که باید با این جریان خبیث مقابله کند.

به گزارش ایرنا پرچم فلسطین همزمان با سایر نقاط کشور و کشورهای اسلامی روز جمعه به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی قدس در حمایت از ملت مظلوم فلسطین در اهواز به اهتزاز درآمد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار