فرمانده قرارگاه عملیاتی و نظارتی ستاد مقابله با کرونا خوزستان گفت: مرزهای مسافری استان (چزابه و شلمچه) همچنان بسته هستند و مبادلات تجاری با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام می شود.
کد خبر: ۹۶۰۸۴۴
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۸ 01 May 2021

ولی الله حیاتی  اظهار داشت: بخش مسافری مرزهای خوزستان در راستای کنترل بیماری کووید ۱۹ همچنان بسته می باشند اما قسمت تجاری با رعایت پروتکل های بهداشتی فعال و اقدامات پیشگیرانه در اولویت قرار دارد.

وی افزود: شیوع بیماری کرونا در خوزستان روند ثابتی طی می‌کند اما لازم است که مردم رعایت پروتکل های بهداشتی، ماسک زدن و عدم حضور در نشست های خانوادگی را جدی بگیرند.

فرمانده قرارگاه عملیاتی و نظارتی ستاد مقابله با کرونا خوزستان با اشاره به اینکه محدودیت‌های کرونایی ادارات استان بر اساس رنگ بندی شهرها برقرار است گفت: بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا در شهرهای قرمز، یک‌سوم و در شهرهای نارنجی نیمی از کارکنان باید در محل کار حاضر شوند.

وی ادامه داد: در شهرهای قرمز، اصناف گروه یک و در شهرهای نارنجی گروه‌های شغلی یک و ۲ اجازه فعالیت دارند.

حیاتی گفت: تردد خودروها از ساعت ۲۲ تا سه بامداد در شهرهای قرمز و نارنجی همچنان ممنوع است همچنین بنا بر مصوبات قبلی، ورود پلاک‌ های غیربومی به شهرهای قرمز و نارنجی و خروج پلاک‌ های بومی از این شهرها ممنوع است.

بر اساس آخرین رنگ بندی اعلام شده از سوی وزارت بهداشت ۱۰ شهرستان خوزستان در وضعیت قرمز، ۹ شهرستان نارنجی و هشت شهرستان در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.

برچسب ها: ولی الله حیاتی
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار