معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خوزستان از انتخاب اعضای هیات اجرایی هشتمین دوره انتخابات نظام مهندسی و ساختمان استان خبر داد.
کد خبر: ۹۶۰۸۴۰
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۵ 01 May 2021

محمد حسین پناهی‌فر  اظهار داشت: در راستای اجرای ماده ۶۲ آئین نامه اجرایی قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان اعضای هفت نفره هیات اجرایی انتخاب شدند.

وی هدف از برگزاری این دوره از انتخابات را، رعایت ضوابط اجرایی شیوه‌نامه قانون نظام مهندسی و انتخاباتی سالم عنوان‌کرد و گفت: ملاک دعوت و انتخاب افراد در این جلسه، تعهد، تخصص، خوشنامی و تجربه بوده تا با همکاری بین بخشی، فرآیند انتخابات به نحو مطلوب و مطابق قوانین اجرا شود.

پناهی‌فر با اشاره به برگزاری هشتمین دوره انتخابات سازمان نظام مهندسی کشور در سال جاری افزود: با برگزاری انتخابات هیات اجرایی، در تلاشیم تا به نوعی مقدمات شرایط انتخاب اعضای هیات مدیره نظام مهندسی را همزمان با انتخابات سراسر کشور فراهم کنیم.

وی گفت: هیات نظارت بر انتخابات که متولی آن اداره کل راه و شهرسازی است، براساس قوانین و شیوه‌نامه موجود، بر عملکرد هیات اجرایی انتخابات نظام مهندسی، نظارت خواهد داشت.

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خوزستان اظهار داشت: در این دوره از انتخابات، از میان ۱۴ نفر از مهندسان عضو نظام مهندسی ساختمان، آقایان عباس هلاکویی، محمد مدنیان محمدی، سید محمود جزایری مقدس، محسن مشکی‌زاده، ایمان هدایت، منصور علوی، سید عبدالکریم سیدنظرزاده با کسب حداکثر آرا بعنوان اعضای اصلی هیات اجرایی این دوره از انتخابات نظام مهندسی استان انتخاب شدند.

سازمان نظام مهندسی ساختمان به منظور تأمین مشارکت مهندسان در راستای امور حرفه‌ای و تحقق اهداف قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان، تشکیل شده است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار