کد خبر: ۹۰۸۵۸۷
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۱ 12 October 2020

نمایندگان خوزستان به دلیل ارائه آمار نادرست در خصوص سیل پارسال از سوی وزیر راه و شهرسازی و وزیر کشاورزی، جلسه ویدئوکنفرانس که با حضور رئیس‌جمهور برگزار شده بود، را ترک کردند.

 عصر امروز در مراسم افتتاح طرح‌های بازسازی و نوسازی مناطق آسیب‌دیده از سیل ۹۸ که به صورت ویدئوکنفرانس توسط رئیس‌جمهور برگزار شد، نمایندگان خوزستان در مجلس به همراه «کاظم خاوازی» وزیر جهاد کشاورزی در این برنامه در سازمان جهاد کشاورزی استان خوزستان حضور داشتند.

برخی نمایندگان خوزستان در این نشست معتقد بودند که آماری که از سوی وزرای جهاد کشاورزی و راه و شهرسازی در خصوص بازسازی مناطق سیل زده خوزستان به رئیس‌جمهور ارائه شد، غیر واقعی بوده است.

«محمد اسلامی» وزیر راه و شهرسازی در این نشست اعلام کرد که «راه‌های روستایی خوزستان که در جریان وقوع سیل فروردین ۹۸ آسیب دیده بودند، بازسازی شده‌اند» ولی نمایندگان خوزستانی به شدت با چنین ادعایی مخالف بودند و اعلام کردند که «مناطق بسیاری در استان وجود دارد که به دلیل نبود اعتبار هنوز بازسازی نشده‌اند».

همچنین وزیر جهاد کشاورزی در این نشست هم به رئیس‌جمهور اعلام کرده؛ «خسارت سیل به صورت کامل به کشاورزان پرداخت شده است» که این امر نیز مورد اعتراض نمایندگان خوزستان در مجلس قرار گرفت.

در این جلسه نمایندگان خوزستان وقتی با ارائه آمار نادرست از سوی وزرای دولت روبرو شدند، به نشانه اعتراض جلسه را ترک کردند.

منبع: مهر
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار