کد خبر: ۹۰۵۶۳۲
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۸ 02 October 2020

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به اینکه مدارس خوزستان باز هستند، گفت: حضور دانش آموزان کاملا اختیاری است اما مدارس آماده ارائه خدمات حضوری به دانش آموزان هستند و تاکنون در خصوص تعطیلی مدارس استان هیچ ابلاغیه‌ای دریافت نکرده‌ایم.

کوروش مودت در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص وضعیت فعالیت مدارس استان با توجه به قرمز شدن شرایط و اعمال تعطیلی‌ها و محدودیت‌های کرونایی در سطح استان خوزستان، اظهار کرد: تعطیلی مدارس با ستاد ملی مدیریت کرونا است و تاکنون در این خصوص چیزی به ما اعلام نشده است. مدارس استان اکنون با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی باز هستند و غیرحضوری کردن آموزش با تایید ستاد ملی کرونا و پس از آن تفویض این تصمیم به ستاد استانی، صورت می‌گیرد.

وی با تاکید بر اینکه همه همکاران ما در مدارس حضور پیدا می‌کنند و اکنون مدارس باز هستند، بیان کرد: حضور دانش آموزان در برخی از مدارس مناطق روستایی، حاشیه‌ای و عشایری با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی حدود ۷۰ درصد است.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با تاکید بر اینکه تاکنون در خصوص تعطیلی مدارس استان هیچ ابلاغیه‌ای دریافت نکردیم، گفت: برای حضور دانش آموزان اجبار و الزامی نداریم و کاملا اختیاری است اما مدارس آماده ارائه خدمات حضوری به دانش آموزان هستند و هیچ مدیری حق ندارد به دانش آموزان اطلاع دهد به مدارس مراجعه نکنند.

به گزارش ایسنا، این درحالی است که رضا نجاتی سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان روز گذشته، (نهم مهرماه) عنوان کرده بود، بنا به درخواست دانشگاه علوم پزشکی اهواز فعلا پارک‌ها، موسسات آموزشی و باشگاه‌ها در استان خوزستان تعطیل می‌شوند و همچنین مدارس و دانشگاه‌ها را نیز شامل این تعطیلی اعلام کرده بود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار