ناهید لیان مجری سابق صداوسیما در هفته های اخیر تصاویر بی حجاب و گاه نیمه برهنه او در شبکه های اجتماعی و به خصوص اینستاگرام جنجال آفرین شده است. وی در سال ۱۳۹۴ با مردی به نام رابرت آشنا شده و همان سال پس از ازدواج با وی به انگلیس نقل مکان کرده و در لندن ساکن شد.
کد خبر: ۸۹۷۹۹۲
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۸ 11 September 2020
ناهید لیان که سابقه فعالیت در رادیو و همچنین شبکه سوم سیما به عنوان مجری را دارد نیز کشف حجاب کرده است. لیان بعد از قطع همکاری با صدا و سیما به خارج از کشور مهاجرت کرده و با مردی انگلیسی ازدواج کرد. از همان ابتدا وی پس از علنی کردن سکونت خود در لندن، تصاویری از خود و همسرش به نام رابرت را در شبکه‌های اجتماعی اش منتشر کرد.
 
لیان پس از اعلام رسمی ازدواجش با این مرد انگلیس در یک پست اینستاگرامی در این باره چنین نوشت: «تک تک روز‌های قشنگی رو که باهم تا به امروز زندگی کردیم یادمه، ما باهم (ما) شدیم، ما باهم بزرگ شدیم، ما باهم ساختیم، ما باهم کاشتیم و برداشتیم، ما زندگی برامون یعنی فقط ما، یعنی خونواده‌ی خوشگلمون، خونواده‌ای که آرامش و شادی ستون اصلیشه، ما زندگی رو باهم فقط زندگی نمیکنیم، ما از تک تک لحظه هاش لذت میبریم و این رمز خوشبختیمونه»
 
(عکس) کشف حجاب ناهید لیان؛ لیان در کدام برنامه ها مجری بوده؟
 
 

ناهید لیان در کدام برنامه ها مجری بوده؟

ناهید لیان متول ۲۸ مرداد سال ۱۳۶۰ بوده  و سوابق قابل ذکری در رادیو و تلویزیون ندارد و گویا در چند برنامه در شبکه ۳ مجری بوده است. 

(عکس) کشف حجاب ناهید لیان؛ لیان در کدام برنامه ها مجری بوده؟

 
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار