صبح امروز مطلبی به نقل از سمیه محمودی، نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی با این عنوان منتشر شد که «به ما گفتند زن باید بچه‌داری کند» و زنان را به هیأت‌ریٔیسه مجلس راه نمی‌دهند که انتشار این مطلب سر و صدای بسیاری در فضای رسانه و شبکه‌های اجتماعی به پا کرد.
کد خبر: ۸۷۲۰۹۱
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۹ - ۰۱:۳۸ 07 July 2020

از صبح امروز مطلبی به نقل از سمیه محمودی، نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی با این عنوان منتشر شد که «به ما گفتند زن باید بچه‌داری کند» و زنان را به هیأت‌ریٔیسه مجلس راه نمی‌دهند که انتشار این مطلب سر و صدای بسیاری در فضای رسانه و شبکه‌های اجتماعی به پا کرد.

در همین راستا، نماینده شهرضا در مجلس در گفت‌وگو با رسانه‌ها با تکذیب مطالب منتشر شده در برخی رسانه‌ها در این باره عنوان کرد: سخنان بنده در رابطه با عدم به کارگیری زنان در جایگاه دبیری کمیسیون‌های تخصصی بوده است.

وی با تکذیب این مطلب که«هیأت‌ریٔیسه‌ی مجلس به نماینده‌های خانمی که می‌خواستند در هییأت ریٔیسه یا کمیسیون‌ها حضور داشته‌ باشند، گفته‌اند کار زن بچه‌داری و خانه‌داری است»  گفت: نمی دانم این مطالب با چه پایه و اساسی در فضای مجازی پخش شده است.

 

در همین راستا محمودی با انتشار توئیتی در صفحه شخصی خود از رسانه‌ها و خبرنگاران خواست با دقت بیشتری در انعکاس مطالب به امر ارسال اخبار اقدام کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار