نیمه اول بازی تیم های فوتبال پرسپولیس و شاهین شهرداری بوشهر بدون گل به پایان رسید.
کد خبر: ۸۷۱۰۸۱
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۰ 04 July 2020

تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۲۱ امشب میزبان شاهین شهرداری بوشهر در هفته بیست و سوم رقابت های لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی بود که نیمه نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

دو تیم در حالی تن به تساوی بدون گل در ۴۵ دقیقه ابتدایی دادند که مالکیت توپ و میدان بطور کامل در اختیار شاگردان یحیی گل محمدی در پرسپولیس بود اما دفاع چند لایه و متراکم شاهین مانع از پاسکاری های کوتاه سرخپوشان شد.

پرسپولیسی ها بارها از کناره های زمین قصد ارسال توپ برای مهاجمان خود در محوطه شش قدم حریف را داشتند اما دفاع مناسب نماینده بوشهر تنها یک بار در دقیقه ۱۲ به سرخ ها فرصت گلزنی داد که مهدی عبدی با بی دقتی آن را به بیرون زد تا دروازه ابوالفضل درویش وند در نیمه اول بسته بماند.

سرخپوشان پایتخت قصد داشتند دروازه درویش وند را که فصل گذشته در پرسپولیس حضور داشت را با شوت های از راه دور خود تهدید کنند اما دقت پایین این توپ ها رحمتی را برای سنگربان شاهین به همراه نداشت.

در دقیقه ۴۲ تکل خطرناک کمال کامیابی نیا باعث شد تا وحید کاظمی داور این مسابقه مجبور به اخراج هافبک پرسپولیس شده تا شاگردان گل محمدی مجبور به ادامه بازی با ۱۰ بازیکن شوند.

منبع: مهر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار