فرمانده انتظامی استان کرمان از بازداشت شروری خبر داد که مرتکب قتل سه عضو یک خانواده شده بوذ.
کد خبر: ۸۷۰۴۸۲
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۹ 03 July 2020

سردار عبدالرضا ناظری از بازداشت قاتل اعضای یک خانواده خبر داد و اظهار کرد:  ششم اردیبهشت ماه سال جاری یک باند سه نفره با استفاده از سلاح جنگی پس از ایجاد درگیری با اعضای یک خانواده اصفهانی (پدر، پسر و نوه) که در شهرستان قلعه‌گنج در امر کشاورزی سرمایه‌گذاری فصلی داشتند، آنها را به  قتل رسانده و از محل متواری شدند.

فرمانده انتظامی استان کرمان افزود: بلافاصله پس از اعلام این مورد به پلیس، تیم گشت انتظامی و پلیس آگاهی شهرستان قلعه‌گنج با حضور در محل وقوع قتل به بررسی موضوع پرداخته و در ساعات اولیه قاتلان شناسایی و دو نفر از آنها دستگیر شدند.

وی تصریح کرد: در ادامه تدابیر لازم برای شناسایی و دستگیری عامل اصلی این قتل در دستور کار قرار گرفت؛ تحقیقات اولیه نشان از آن داشت این افراد به انگیزه زورگیری و سرقت اموال این خانواده دست به این اقدام مجرمانه زده‌اند. 

این مقام انتظامی بیان کرد: قاتل اصلی به سرعت به یکی از کشورهای همسایه متواری شد اما در نهایت مأموران انتظامی با اشرافیت اطلاعاتی و با همکاری پلیس بین‌الملل نیروی انتظامی از ورود مجدد وی به کشور مطلع و عصر امروز  دوازدهم تیرماه مأموران پلیس شهرستان منوجان موفق شدند این قاتل فراری را هنگام تردد در محور منوجان به بندرعباس در حالیکه قصد خروج مجدد از کشور را داشت، دستگیر کنند.

ناظری با اشاره به کشف یک قبضه کلت کمری و مهمات مربوطه به همراه مقدار زیادی وجه نقد از این فرد گفت: متهم از افراد شرور منطقه بوده که موقع دستگیری با مأموران درگیر که با درایت و هوشیاری آنها متهم دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به این مطلب که تحقیقات تکمیلی پلیس از این قاتل مسلح آغاز شده است، گفت: بازتاب این عملیات پلیسی رضایتمندی مردم و مسولان استان را از مجموعه انتظامی استان  به همراه داشت.

منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار