صرافی‌های بانکی هر دلار آمریکا را به قیمت ۱۸ هزار و ۹۰۰ تومان می‌خرند و معادل ۱۸ هزار و ۹۵۰ تومان می‌فروشند که در مقایسه با روز گذشته تغییری نکرده است. همچنین، این صرافی‌ها هر یورو را معادل ۲۱ هزار تومان می‌خرند و به قیمت ۲۱ هزار و ۱۰۰ تومان نیز می‌فروشند که نرخ خرید و فروش این نوع ارز نیز نسبت به روز گذشته ثابت مانده و تغییری نکرده است. علاوه براین، بانک‌ها نیز هر دلار آمریکا را به قیمت ۱۸ هزار و ۴۰۰ تومان و هر یورو را معادل ۲۰ هزار و ۷۰۰ تومان می‌خرند.
کد خبر: ۸۷۰۴۲۶
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۹ 03 July 2020
براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر در بازار تهران سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در قیمت ۹ میلیون ۵۰۰ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۸ میلیون ۸۵۰ هزار تومان معامله شد.

هر قطعه نیم سکه بهار آزادی چهار میلیون و ۷۵۰ هزار تومان، ربع سکه با ۱۶۰ هزار تومان افزایش نسبت به روز گذشته دو میلیون ۶۴۰ هزار تومان قیمت خورد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۸۹۲ هزار و ۲۰۰ تومان ارزش گذاری شد، ضمن آنکه در بازار‌های جهانی نیز هر اونس طلا ۱۷۷۰ دلار قیمت خورد.
 
در بارارهای جهانی نیز طلا به رشد قیمت همراه بوده است به طوری که قیمت طلا در سه ماه گذشته بیش از ۱۲ درصد رشد داشت و در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۰ بزرگترین رشد قیمت سه ماهه از مارس سال ۲۰۱۶ تاکنون را به ثبت رساند. همچنین برای سومین ماه متوالی رشد قیمت ماهانه داشت.
 

جدیترین قیمت روز سکه، طلا، دلار و یورو در بازار

نوع قیمت روز معاملاتی گذشته قیمت معاملاتی امروز
مثقال طلا
۳۷,۲۵۰,۰۰۰
۳۸۶۷۰۰۰
طلای ۱۸ عیار
۸,۵۹۹,۱۶۰
۸۹۲۷۰۰
سکه جدید
۸۹,۵۰۰,۰۰۰
۹۵۹۵۰۰۰
سکه قدیم
۸۵,۰۰۰,۰۰۰
۸۸۵۰۰۰۰
نیم سکه
۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۴۷۵۰۰۰۰
ربع سکه
۲۵,۰۰۰,۰۰۰
۲۷۰۰۰۰۰
سکه گرمی
۱۳,۴۰۰,۰۰۰
۱۴۵۰۰۰۰
انس طلا
۱۷۸۸ دلار
۱۷۷۶.۳
مظنه دلار
 
۲۰۷۰۰
دلار حواله ای
 
۲۱۱۶۰
مظنه یورو
 
۲۳۲۰۰
یورو حواله
 
۲۳۸۴۰
مظنه پوند
 
۲۶۰۹۰
 

نرخ دلار و یورو در صرافی ملی

همچنین در آخرین روز کاری بازار تهران و بر براساس نرخ‌های اعلام شده قیمت دلار در زمینه فروش در صرافی ملی تغییری نداشت و قیمت خرید دلار آمریکا ۱۸,۹۰۰ (هجده هزار و نهصد تومان) و قیمت فروش دلار آمریکا ۱۸,۹۵۰ (هجده هزار و نهصد و پنجاه تومان) اعلام شد.

همچنین براساس اعلام صرافی بانک ملی ایران قیمت خرید یورو ۲۱,۰۰۰ (بیست و یک هزار تومان) و قیمت فروش یورو ۲۱,۱۰۰ (بیست و یک هزار و صد تومان) است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار