کد خبر: ۸۵۵۷۱۵
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۷ 29 May 2020

 

 
با مجوز ستاد ملی مبارزه با کرونا، فصل جدید برنامه استعدادیابی «عصرجدید» با حضور تماشگران به روی آنتن شبکه سه خواهد رفت.
 
طبق اعلام پایگاه اطلاع رسانی سیما، با مجوز ستاد ملی مبارزه با کرونا ، فصل جدید برنامه استعدادیابی «عصرجدید» با حضور تماشگران به روی آنتن شبکه سه خواهد رفت.

احسان علیخانی کارگردان و مجری برنامه « عصرجدید » درباره از سرگیری ضبط این برنامه با حضور تماشگران گفت: در هفته‌های گذشته چندین هزار مخاطب پروپاقرص بزرگترین مسابقه استعدادیابی «عصرجدید» برای تماشای استعداد شرکت کنندگان نام نویسی کرده اند که در ماه‌های گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا امکان ضبط برنامه وجود ندارد.

علیخانی افزود: به دنبال روند کاهشی شیوع ویروس کرونا، طی مذاکرات شفاهی که با وزارت بهداشت و ستاد ملی مبارزه با کرونا انجام داده ایم، ادامه ضبط برنامه با حضور تماشگران با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری‌های اجتماعی امکان پذیر است، اما منتظر دریافت پاسخ نامه‌ای هستیم که این مجوز از سوی وزارت بهداشت و ستاد ملی کرونا به طور رسمی به ما ابلاغ شود.
 
مجری مسابقه جذاب و پرطرفدار «عصرجدید» اظهار کرد: به منظور حفظ سلامت هموطنان عزیزمان و برای رعایت هرچه بهتر رعات کردن پروتکل‌های بهداشتی، همکاران در حوزه‌های برنامه سازی باید با متخصصان و کارشناسان حوزه سلامت حتما مشورت کنند و گروه «عصرجدید» هم با توجه به این اصل مهم، رعایت تمام دستورالعمل‌های یهداشتی و توصیه‌های ستاد مبارزه با کرونا را برای حفظ سلامت مردم خوب کشورمان بر خود واجب می‌داند.

وی با اشاره به تفاوت ساختار برنامه «عصرجدید» با دیگر برنامه‌های تلویزیونی گفت: «عصرجدید» به لحاظ تعداد تماشاگران که در هر برنامه نزدیک به ۹۰۰ تا هزار نفر در محل ضبط برنامه حضور دارند و همچنین مدت زمان ضبط طولانی‌تر برنامه نسبت به دیگر برنامه، شرایط متفاوت تری دارد.

احسان علیخانی ابراز امیدواری کرد به زودی ضبط استعدادیابی «عصرجدید» با حضور تماشگران در لوکیشن جدید این برنامه شروع شود.
گفتنی است حدود ۱۰ قسمت از فصل جدید برنامه در اواخر دی و اوایل بهمن ماه ضبط شده بود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار