آغوش باز خوزستان برای فیلمسازان شاخص سینمای ایران
معاون هنری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: از همه توان خود برای ساخت فیلم توسط کارگردانان مطرح ایرانی در خوزستان استفاده می‌کنیم.
کد خبر: ۸۲۲۲۰۸
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۱ 12 February 2020

ناصر آریایی‌نیا در حاشیه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در خوزستان اظهار کرد: سینما هم وجه فرهنگی و هم وجه سرگرمی برای ما دارد.

وی افزود: از طریق اکران همزمان فیلم‌های جشنواره فیلم فجر در خوزستان سعی کردیم این حق را برای مردم قائل شویم که به سینما بیایند و ایام دهه فجر فرصت خوبی برای پرداختن به این موضوع و مباحث فرهنگی است.

معاون هنری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان تصریح کرد: ما باید به سمتی برویم که از داشته‌های‌مان در سینما استفاده کنیم و سینما باید به سمت اسطوره‌سازی برود.

وی ادامه داد: ما بستر این کار را در سینما و از طریق سیاست‌گذاری‌های فرهنگی و هنری در این حوزه فراهم می‌کنیم تا مردم استقبال بیشتری از سینمای ایران داشته باشند.

آریایی‌نیا با اشاره به نقش اکران عمومی فیلم‌های جشنواره فجر در ایام دهه فجر در خوزستان و تاثیر آن بر رونق سینما در استان، توضیح داد: اگر جریانی بخواهد در این زمینه شکل بگیرد باید بستر لازم را داشته باشد و ما هم باید بستر آن را در خوزستان فراهم کنیم.

وی گفت: تلاش خود را برای افزایش مخاطبان سینما در خوزستان و تشویق بیشتر آن‌ها به تماشای فیلم را می‌کنیم.

معاون هنری این اداره‌کل با تاکید بر استقبال و حمایت از ساخت فیلم توسط کارگردانان و فیلم‌سازان شاخص کشور در خوزستان، تصریح کرد: از همه توان خود برای ساخت فیلم توسط کارگردانان مطرح ایرانی در خوزستان استفاده می کنیم.

منبع: ایسنا
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار