مدیرکل حج و زیارت خوزستان تشریح کرد
مدیرکل حج و زیارت خوزستان نحوه واگذاری فیش‌های حج در سامانه حج و زیارت را تشریح کرد.
کد خبر: ۸۱۷۴۴۱
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۹ 26 January 2020

ناصر حویزاوی با اشاره به برنامه‌ریزی جهت حذف دلالان در زمینه خرید و فروش فیش حج، اظهار کرد: برای تسهیل شرایط دارندگان فیش‌های حج و نیز متقاضیان جدید، برنامه‌ریزی شده است تا ثبت‌نام‌شدگانی که به هر دلیل استطاعت یا توان سفر حج را ندارند فیش حج خود را از طریق سامانه‌ tasharof.haj.ir که روی سایت سازمان حج و زیارت فعال شده است، واگذار کنند و کسانی که این استطاعت مالی و جسمی را دارند و متقاضی خرید این فیش‌ها هستند، بتوانند از این طریق این فیش‌ها را خریداری کنند.

وی افزود: همچنین تمام دارندگان فیش حج تا پایان سال ۸۶ برای به روز کردن اطلاعات خود باید به سامانه reserve.haj.ir مراجعه و اطلاعات خود را به روز کنند تا بتوانیم با این افراد ارتباط داشته باشیم.

مدیرکل حج و زیارت خوزستان در خصوص زمان ثبت‌نام حج تمتع سال ۹۹، بیان کرد: دارندگان فیش ودیعه گذاری تا ۱۵ اردیبهشت ماه سال ۸۶ جهت اعزام به حج تمتع ۹۹ اولویت قرار دارند که امیدواریم اواخر بهمن یا اوایل اسفند سال جاری ثبت‌نام زائران حج تمتع در کاروان‌ها آغاز شود.

حویزاوی ادامه داد: در صورت عدم تکمیل ظرفیت کاروان‌ها قطعا دارندگان فیش‌های ودیعه‌گذاری در تاریخ‌های بعدی به صورت پلکانی اعلام خواهند شد.

وی بیان کرد: در حج تمتع امسال نزدیک به چهار هزار نفر عازم سرزمین وحی شدند و سال آینده نیز سهمیه خوزستان چهار هزار نفر خواهد بود.

منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار