یک کارشناس فوتبال مطرح کرد
یک کارشناس فوتبال معتقد است که میزان ارائه خدمات در بسیاری از مدارس فوتبال ضعیف است.
کد خبر: ۸۱۶۹۲۸
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۸ 25 February 2020

محسن بابادی اظهار کرد: به جز کمبود تجهیزات آموزشی در مدارس فوتبال، استفاده نامناسب از مربیان متخصص در هر رده و امکانات ناکافی، از ضعف‌های موجود در مدارس فوتبال محسوب می‌شوند.

وی با بیان این‌که میزان ارائه خدمات گوناگون در بسیاری از مدارس فوتبال ضعیف است، گفت: نبود سرویس‌های بهداشتی و حتی آب آشامیدنی نیز معضلاتی را به همراه دارد. پس خدمات ارائه شده، تنها توپ، چمن، کنز، کاور و...نیست و موارد مهم‌تری هم وجود دارد که مسئولان مدارس فوتبال باید آن‌ها را مدنظر قرار دهند و به یکسری اصول و تعهدات در ارائه خدمات پایبند باشند.

این کارشناس فوتبال عنوان کرد: حُسن برخورد با والدین و بازیکنان نیز که مانع از هر گونه تنش احتمالی خواهد شد، از موارد ضروری است که باید توسط مسئولان مدارس فوتبال مدنظر قرار داده شود، موضوعی که البته در بسیاری از مدارس فوتبال رعایت نمی‌شود و به چالش جدی تبدیل شده است.

وی ادامه داد: در دستور قرار دادن چنین اقداماتی، از ارائه خدمات مناسب گرفته تا استفاده از مربیان متخصص و حُسن برخورد با بازیکنان و خانواده‌هایشان، رضایت‌مندی مراجعه‌کنندگان را در بر دارد و در خوشنامی یک مدرسه فوتبال نیز تاثیر بسیاری خواهد داشت.

بابادی گفت:‌ همچنین به جز مسایل فنی، امکانات آموزشی مناسب و حتی کادر مجرب؛ آن‌چه سبب روی آوردن خانواده‌ها به سمت یک مدرسه فوتبال می‌شود، اعتبار و نام نیک آن مدرسه است؛ مدرسه فوتبالی که سوابق قضایی و انضباطی نداشته باشد و بازیکنان مستعد را به تیم‌های باشگاهی معرفی کرده باشد، طی سال‌های متمادی در میان مردم آن شهر و استان خوشنام خواهد شد و ضمن حمایت مسئولان از آن مدرسه فوتبال، در درآمدزایی خوب آن نیز تاثیر بسیاری خواهد داشت.

 

منبع: ایسنا
برچسب ها: مدارس فوتبال
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار