مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان در بخش‌های «پایان‌نامه و طرح پژوهشی» و «اقدام پژوهی» در یازدهمین ویژه‌برنامه «هفته پژوهش» کانون به عنوان نفرات برتر معرفی شدند.
کد خبر: ۸۰۲۷۲۲
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۱:۳۷ 04 December 2019

به گزارش روابط عمومی کانون خوزستان، لیلا رحمانیان مربی فرهنگی کانون شماره ۵ اهواز، در بخش‌ «پایان‌نامه و طرح پژوهشی» با اثر «مقایسه اثربخشی برنامه‌های آموزشی نمایش خلاق، کتاب‌خوانی و هنرهای دستی بر تحول اجتماعی، قضاوت اخلاقی و کاهش کم‌رویی در دانش‌آموزان پایه پنجم عضو کانون پرورش فکری شهر اهواز» توانست رتبه سوم کشوری را کسب کند.

هیئت داوران بخش طرح پژوهشی و پایان‌نامه متشکل از مینا ذاکر، محمد گودرزی دهریزی و مرجان فولادوند از بین ۳۲ اثر در مرحله اول،۱۷ اثر را برای دریافت اصل اثر انتخاب کرد و در مرحله‌ی دوم داوری، سه اثر به عنوان رتبه‌ی اول، دوم و سوم برگزیده شد.

در بخش اقدام‌پژوهی نیز الهام بهادر قنواتی مربی فرهنگی کانون شماره یک و احترام مسرور مربی مسئول کانون شماره ۲ بهبهان با «راه‌های افزایش میزان امانت کتاب اعضای نوجوان پسر مرکز ۲ بهبهان» به عنوان برگزیده معرفی شدند.

بر اساس نتایج اعلام شده از سوی هیات داوران این بخش متشکل از اقبال قاسمی پویا، ابوالفضل بختیاری و مهناز عرب، ازبین ۱۳۱ گزارش، ۶۳ اثر به مرحله داوری راه یافت و در مرحله نهایی، ۳ اثر به عنوان آثار برگزیده معرفی شد.

آیین پایانی هفته پژوهش در کانون و قدردانی از برگزیدگان این رویداد پژوهشی روز ۱۱ آذر ۱۳۹۸ در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تهران برگزار شد.

 

مربیان کانون خوزستان پژوهش‌گران برتر کشور شدند

 

مربیان کانون خوزستان پژوهش‌گران برتر کشور شدند

 

مربیان کانون خوزستان پژوهش‌گران برتر کشور شدند

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار