مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب:
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب گفت: یازدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان از سوم تا ششم آذرماه در اهواز برگزار می‌شود.
کد خبر: ۷۹۶۶۴۵
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۳ 18 November 2019

احمد محمدی با اشاره به نام‌گذاری امسال به عنوان سال «رونق تولید» گفت: این نمایشگاه در راستای تحقق اهداف و سیاست‌های تبیین شده در زمینه رونق تولید و بومی‌سازی تجهیزات صنعت نفت، با همکاری شرکت ملی نفت ایران، شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، شرکت ملی‌حفاری ایران و شرکت نمایشگاه‌‎های بین‌المللی استان خوزستان برگزار می‌شود.

وی افزود: تاکنون ۲۶۰ شرکت از استان‌های خوزستان، تهران، فارس، اصفهان، خراسان رضوی، مرکزی، آذربایجان شرقی، چهارمحال و بختیاری و کرمانشاه برای حضور در این نمایشگاه ثبت‌نام کرده‌‎اند که ۳۳ شرکت از آن‌ها شرکت دانش‌بنیان هستند.

محمدی، رونمایی از ۱۱ تجهیز راهبردی پرمصرف صنعت نفت، برگزاری سمینار تخصصی فرصت‌های توسعه ساخت داخل در پروژه‌های صنعت نفت، نشست‌های تخصصی و هم‌اندیشی مدیران با سازندگان داخلی را از برنامه‌های این نمایشگاه برشمرد.

وی گفت: در این نمایشگاه همچنین سه عنوان کتاب تخصصی در زمینه صنعت نفت که از سوی کارشناسان شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب تألیف شده‌اند، رونمایی خواهد شد.

به نقل از شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، یازدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان از ساعت ۹ تا ۱۷ در محل شرکت نمایشگاه‌‎های بین‌المللی استان خوزستان در اهواز پذیرای علاقه‌مندان است.

منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار