پیشکسوت فوتبال:
بازیکن پیشین تیم فوتبال نفت آبادان گفت: فوتبال هزینه و امکانات می‌خواهد و مدیران و مسئولان باشگاه‌ها نیز بر همین اساس هدف‌گذاری می‌کنند و با توجه به این‌که امسال نفت آبادان با مشکلات مالی مواجه است، بعید می‌دانم که مدیران این باشگاه هدف‌گذاری‌شان برای کسب سهمیه آسیایی باشد.
کد خبر: ۷۹۰۲۰۷
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۱ 21 October 2019

کامل شریفی در خصوص وضعیت نفت‌آبادان در لیگ برتر فوتبال کشور، اظهارکرد: با توجه به تغییرات نفت آبادان برای فصل نوزدهم لیگ برتر در کادر فنی و ترکیب خود، این تیم به زمان نیاز داشت تا به هماهنگی برسد اما از آن‌جایی که اسکوچیچ در ایران مربیگری کرده بود و نسبت به فوتبال ایران شناخت داشت، خیلی سریع توانست نفت آبادان را به هماهنگی لازم برساند. خوشبختانه نفت در شروع لیگ عملکرد خوبی داشت و در حال حاضر نیز در رده پنجم که جایگاه قابل توجهی است، قرار دارد.

وی ادامه داد: البته نفت‌ آبادان با معضلات و مشکلات مالی مواجه است و با توجه به بخشنامه وزیر نفت مبنی بر عدم حمایت این وزارتخانه از تیم‌های نفتی، این موضوع برای باشگاه نفت آبادان مشکل‌ساز و باعث شد که این تیم یکی دو روز تمرین نکند. در مجموع عملکرد نفت از نظر فنی در چند هفته سپری شده از لیگ، خوب بوده است و نفرات جذب شده نیز کمک خوبی به تیم داشته‌اند. به نظر من نفت آبادان در انتخاب بازیکن خوب کار کرد و در حال حاضر مجموعه خوبی است و اگر حمایت نشود، واقعا حیف است.

بازیکن سابق تیم فوتبال نفت‌آبادان در پاسخ به این سوال که آیا این تیم امسال می‌تواند یکی از رده‌های بالایی جدول را به خود اختصاص دهد یا به سهمیه آسیایی برسد؟ گفت: فوتبال هزینه و امکانات می‌خواهد و مدیران و مسئولان باشگاه‌ها نیز بر همین اساس هدف‌گذاری می‌کنند و با توجه به این‌که امسال نفت آبادان با مشکلات مالی مواجه است، بعید می‌دانم که مدیران این باشگاه هدف‌گذاری‌شان برای کسب سهمیه آسیایی باشد. هر چند که می‌دانم مدیران باشگاه تلاش خود را برای رسیدن به این مهم خواهند کرد.

وی ادامه داد: اگر بخواهیم وضعیت این تیم را با تیم‌هایی همچون سپاهان که هزینه بسیاری کرده‌ است و هزینه چهار پنج بازیکن آن، معادل کل بودجه نفت آبادان است، مقایسه کنیم، نمی‌توان پیش‌بینی کرد که نفت حتما بتواند به سهمیه آسیایی برسد، البته اگر در ادامه مشکلات مالی و حاشیه‌ها برطرف شود، صنعت نفت هم می‌تواند شگفتی‌ساز شود. نفت آبادان در دو سه پست کلیدی احتیاج به دو سه بازیکن دارد تا بتواند تقویت شده و جزو تیم‌های رده بالای جدول قرار بگیرد.

شریفی با بیان این‌که حرکت نفت آبادان در فصل نوزدهم لیگ برتر رو به پیشرفت است، گفت: در هفته‌های سپری شده از لیگ برتر شاگردان اسکوچیچ از تیم‌هایی که باید امتیاز می‌گرفتند، امتیاز گرفتند و به نظرم اسکوچیچ وظیفه اصلی خود را انجام داد. البته هنوز نفت آبادان برابر تیم‌های قدرتمند محک نخورده است و باید ببینیم در بازی‌های آینده مقابل این تیم‌ها چگونه عمل خواهد کرد. در همین بازی‌ها نیز عیار تیم مشخص می‌شود.

منبع: ایسنا
برچسب ها: نفت آبادان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار